Vychutnajte si najlepšiu kávu z celého sveta

Najlepšie svetové kávy

Káva je druhý najpopulárnejší nápoj po vode, ktorého sa vypije až 2,25 miliárd šálok denne Káva je aj v našich končinách jeden za najobľúbenejších nápojov. Okrem povzbudenie ju ľudia vyhľadávajú aj kvôli chuti a arómy. A aj keď nie ste práve kávičkár tieto atrakcie si určite zaslúži vašu pozornosť. Vedeli ste, že slovo "káva" pochádza z arabského prekladu, ktorý doslovne znamená "víno zo zŕn?"

Barbados - mletá káva v darčekovom balení 

Ste zatvrdnutým milovníkom kávy a svoj bežný deň musíte začať šálkou tohto výrazného nápoja? Hýčkajte si svoje chuťové bunky a pite kvalitnú kávu pripravenú z tých najlepších kávových zŕn.

Kávové potešenie - mletá káva v darčekovej taštičke 


Čerstvo zomleté zrná ponúkajú tú najvýraznejšiu arómu a chuť. Nezbiehajú sa Vám už sliny? Pripravte si zakaždým šálku tej najlahodnejšej kávy.
Doprajte si tiež luxus. Kávu na úrovni si predsa zaslúžite aj Vy.

Etiópia - mletá káva v dóze
Praktická plechová dóza, ktorá poteší aj ako štýlový doplnok. Charakteristika chuti: Káva má aromatickú a sladkú vôňu s charakteristickými tónmi vína a korenia.
Vychutnajte si čerstvú kávu výnimočnej kvality a chuti každý deň.

Guatemala - mletá káva v dóze
Hýčkajte si svoje chuťové bunky a pite kávu výnimočnej kvality pripravenou z tých najlepších kávových zŕn.  Pripravte si zakaždým šálku tej najlahodnejšej kávy. Guatemala Granella - mletá káva v plechovej dóze. Kvalita kávy je pre značku Granella hlavnou prioritou, dlhoročná história a tradície to len potvrdzuje.


LATINO - zrnková káva v darčekovom balení Čerstvo zomletá zrná ponúka tú najvýraznejšiu arómu a chuť. Nezbiehajú sa Vám už sliny? Nameľte si ich sami doma a pripravte si zakaždým šálku tej najlahodnejšej kávy.
Doprajte si tiež luxus. Kávu na úrovni si predsa zaslúžite aj Vy.

Mletá káva Granella SelecciónNewVychutnajte si čerstvú kávu výnimočnej kvality a chuti každý deň. Ste milovníkom kávy a svoj bežný deň musíte začať šálkou tohto výrazného nápoja?
Hýčkajte si svoje chuťové bunky a pite kvalitnú kávu pripravenú z tých najlepších kávových zŕn.

Barbados - mletá káva s príchuťou čokolády a kokosu
Pražená káva s arómou smotanovej čokolády a kokosu je vákuovo balená. Prevoňajte svoj domov dokonalou vôňou a nechajte sa pohltiť výbornou chuťou. 
Mletá káva je tu pre všetkých milovníkov kávy.

Zrnková káva Peru Supremo v darčekovom balení


Úrodná pôda a vhodné podnebie vo výške 1500 až 2000 m sú zárukou veľmi dobrých podmienok pre kvalitnú produkciu. Supremo sa vyznačuje väčším zrnom, pochádza prevažne od súkromných pestovateľov, ktorí sa o svoju kávu starostlivo starajú. V chuti i vôni možno nájsť sladkú čokoládu spolu s červeným ríbezľami. Telo je bohaté, acidita jemná.

Perú - mletá káva v dóze
Hýčkajte si svoje chuťové bunky a pite kávu výnimočnej kvality pripravenou z tých najlepších kávových zŕn. Pripravte si zakaždým šálku tej najlahodnejšie kávy. Perú Granella - mletá káva v plechovej dóze.
Kvalita kávy je pre značku Granella hlavnou prioritou, dlhoročná história a tradície to len potvrdzuje.

Všetky tipy na darčeky pre milovníkov kávy nájdete na https://www.paradnedarceky.sk/darcekove-balenie-kavy-v1635/