Smaltovaná ceduľa s textom podľa vášho želania

Smaltovaná ceduľa s nápisom podľa vlastného priania –  skutočne veľký, kvalitný a originálny darček

               Plechové cedule potiahnuté smaltom nájdete doslova na každom rohu. Je veľmi pravdepodobné, že ste si ich doteraz ani moc nevšímali. Väčšina z nich má najlepšie roky za sebou. Práve vďaka tomu, ak sa vám podarí nájsť novú smaltovanú ceduľu, doslova svieti na budove. Tak ako raz za čas namaľujeme dom či vymeníme podlahy, je príjemné si urobiť radosť aj novou ceduľou. Môžete ju umiestniť klasicky na dom, ale čoraz častejšie ju vidieť aj vstupnej bráne či plote pri vchode na pozemok. Aby to dávalo ešte väčší zmysel, môžete si na ceduľu dať nápis podľa vášho priania. Nemusíte sa obmedzovať iba na názov ulice. Najčastejším slovným spojením je „Tu býva rodina Nováková“. Veľmi často používaním spojením je dvojriadková ceduľa „rodina Nováková a druhý riadok názov ulice a číslo domu“.  Takisto populárne sú námestie s menom majiteľa či oslávenca:


Veľkou skupinou sú cedule s originálnym textom. Ak podarujete svojmu zamestnancovi alebo kolegovi takúto originálnu ceduľu, je veľmi vysoký predpoklad, že neskončí v skrini, ale bude žiariť na viditeľnom mieste.


Mojou najobľúbenejšou kategóriou sú malé ceduľky s vtipným textom. Ešte sa nám nestalo, žeby sme museli nejakú objednávku odmietnuť kvôli nevhodnosti textu. Naopak často krát sa dosť pobavíme nad originalitou textu. Takáto ceduľa určite odplaší každého, kto nie je pozvaný:
 

Plechová ceduľa potiahnutá smaltom je skvelým tipom na svadobný darček pre novomanželov:

 Keďže vám vieme vyrobiť rôzne rozmery, ceduľa môže poslúžiť ako malý narodeninový darček či originálny vianočný darček, ale takisto ako aj darček pre výnimočné udalosti ako je narodenie dieťaťa alebo k výročiu.  Ceduľa môže byť vďaka predvŕtaným dieram umiestnená na stenu domu alebo len tak opretá na poličke či v kancelárii. Všetky smaltované cedule nájdete na našej stránke na  https://www.paradnedarceky.sk/smaltovane-a-plechove-cedule-v51/