Prírodná Bio kosmetika - originálny vianočný darček pre ženu a mamičku

Prírodná česká kozmetika - originálny vianočný darček pre ženu a mamičku

Medzi najobľúbenejšie darčeky pre ženy patria prírodná kozmetika. Aby potešili každú dámu či slečnu, musia byť vyrobené z kvalitných surovín a zabalené v peknom darčekovom balení. Naše kozmetické sady sa môžu pochváliť oboma parametrami. Každý kozmetický baličiek je originálny kus, pretože sú vyrábané ručne - hand made priamo na objednávku. Obvzlášť sme si dali záležať, aby kozmetické sady boli nielen kvalitné a pekné, ale aj za prijateľnú cenu. Prírodná kozmetika Bohemia vyrobená v Čechách zastrešuje komplexnú ponuku. Môžete si vybrať z vlasovej kozmetiky alebo bio kozmetiky. Nezabudli sme ani na kozmetiku pre deti a máme pre nich prichystané krásne darčekové balíčky. Špeciálnu kategóriu tvoria prírodná kozmetika z mŕtveho mora. Naša "hand made" kozmetické balíčky sú originálnym darčekom pre každú ženu, spojením najvyššej kvality a dokonalého dizajnu, vhodným darčekom pre každú príležitosť, ale predovšetkým originálnym darčekom na vianoce a narodeniny alebo valentína.


Vianočná kozmetická sada Šťastné a Veselé 

Limitovaná edícia vianočnej kúpeľovej kozmetiky vyvolá nostalgické spomienky na detstvo, rozžiarený vianočný stromček, vianocami prevoňaný domov a spoločnú radosť nad stretnutím s najbližšími v čase vianočnom.

Darčekové balenie Rosarium - gél + šampón + mydlo + soľ
Neodolateľný kozmetický balíček zaručene poteší každú ženu!
Darčekové balenie kozmetiky s extraktmi zo šípok a kvetov ruže. Kozmetika obohatená o kozmetický olivový olej a kvalitné extrakty z plodov šípok a kvetov ruže, ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky.

Darčekové balenie Mŕtve more - sprchový gél a vlasový šampón
Jemná kozmetika s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora.
Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.
Krásny darček pre každú príležitosť.

Darčekové balenie - Rozprávka o babičke
Hľadáte originálny darček pre Babičku? Toto darčekové balenie s rozprávkou o Babičke je vhodným darčekom pri každej príležitosti. Darčekové balenie - rozprávka o babičke - sprchový gél 250 ml + olejový kúpeľ 200 ml (s príjemnou levanduľovou vôňou) Darčeková krabička obsahuje (po odklopení prednej strany) rozprávku o dobrej babičke.

Kozmetický balíček Botanica Bohemia - Levanduľa
Prírodná ručne vyrábaná kozmetika Botanica Bohemia. Kozmetické prípravky vyrábané s maximálnou starostlivosťou sú opatrené atraktívne textilnou etiketou v atraktívnom darčekovom balení.
Kozmetický darčekový balíček zložený z výrobkov prémiovej kozmetiky Botanica Bohemia s vôňou levandule.

Prírodná kozmetika Bohemia - gél - šampón - mydlo - kúpeľová soľ
Tu sa Vám ponúka jeden už zabalený darček, ktorý urobí dojem už na prvý pohľad. Levanduľa je liečivá bylinka ktorá má silné upokojujúce a antispetické účinky. Špecifická vôňa levandule a jej blahodarný vplyv na pleť i psychiku prepožičia telu i zmyslom welness kúpeľ v náruči domova.

Darčekové balenie - Rozprávka o mamičke
Hľadáte originálny darček pre mamičky? Toto darčekové balenie s rozprávkou o Mamičke je vhodným darčekom pri každej príležitosti. Darčekové balenie - rozprávka o mamičke - sprchový gél 250 ml + olejový kúpeľ 200 ml (s príjemnou levanduľovou vôňou) Darčeková krabička obsahuje (po odklopení prednej strany) rozprávku o dobrej mamičke.


Slovenská prírodná kozmetika Bohemia - levanduľa - gél + šampón + pena


Neodolateľná vôňa levandule nemôže chýbať v žiadnej dobrej kozmetike. Privoňajte aj vy k tejto atraktívnej ručne vyrábanej sade produktov. Slovenská prírodná kozmetika Bohemia v darčekovom balení je vynikajúcim darčekom pre každú ženu. Levanduľová kozmetika je jemná a pokožku udržuje hebkú. 

Kozmetický balíček Botanica Bohemia - šípky a ruže
Prírodná ručne vyrábaná kozmetika Botanica Bohemia. Kozmetické prípravky vyrábané s maximálnou starostlivosťou sú opatrené atraktívne textilnou etiketou v atraktívnom darčekovom balení.
Kozmetický darčekový balíček zložený z výrobkov prémiovej kozmetiky Botanica Bohemia s extraktmi z šípok a kvetov ruže.

Darčekové balenie Mŕtve more - gél + šampón + mydlo + soľ
Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

Blue Spa - kozmetika s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora


Sprchový gél s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 100 ml. Originálne sprchový gél s produktmi mora. Je vhodný na umývanie celého tela. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy .

Darčekové balenie konopné kozmetiky - Cannabis premium - sprchový gél + vlasový šampón + mydlo + soľÚžasný kozmetický balíček, ktorý poskytne relax, oddych a potešenie!

Všetky tipy na vianočné kozmetické darčeky pre ženy a mamičky nájdete na  paradnedarceky.sk/kozmeticke-balicky-k3/