PLYŠOVÉ HRAČKY - najlepší kamaráti a spoločníci našich detí

PLYŠOVÉ HRAČKY - najlepší kamaráti a spoločníci našich detí

Ktoré dieťa by nemalo rado pocit mäkučkej hračky? Ten pocit tepla, keď sa môže pritúliť k obľúbenému zajačikovi, medvedíkovi alebo prasiatku? Ten pocit keď sa do ríše snov odoberá v objatí milovaného kamaráta? Áno, správne, reč je o plyšových hračkách, ktoré dokonale pozná každé jedno dieťa a každý dospelý.

Nielen deti, ale aj vy dospelí si určite spomeniete na nejedno plyšové zvieratko, ktoré Vás sprevádzalo celým detstvom a mnohí z Vás ho mali tak radi, že ho stále opatrujú. Nerozlučný priateľ na zaspávanie, ktorý bol Vaším verným spoločníkom na každom kroku.


Plyšové hračky naozaj patria k najobľúbenejším a najvďačnejším hračkám, aké kedy existovali. Zdobia nejednu detskú izbu po celom svete a zaručene vyčaria úsmev na tvári každému, malému i veľkému dieťaťu.
Najobľúbenejšiou hračkou na svete je však plyšový medvedík.
Viete ako vznikol? Jeden pán uvidel kresbu, na ktorej bol zobrazený vášnivý lovec medveďov, prezident Theodore Roosevelt, ako odmieta zastreliť malé čierne roztomilé medvieďa. Tento pán potom poprosil svoju manželku, aby ušila pár plyšových medvedíkov. Keď ich potom vystavil vo výklade svojho obchodu, vyvolali taký obrovský záujem, že sa títo manželia rozhodli pre ich výrobu na predaj. Dnes už nájdete v ponuke plyšovú verziu skutočne všetkých zvieratiek.

Ak by ste však chceli zabrániť tomu, aby vaše deti, či vnúčatá neprišli práve o tieto nádherné klasické hračky, je tu príležitosť darovať im krásne darčeky.
Plyšové hračky sú "skutoční" kamaráti.


Mnohé deti sa rozprávajú so svojím plyšákom ešte aj vo veku, kedy už chodia do školy: hovoria mu o svojich zážitkoch, preberajú s ním svoje starosti a radia sa o svojich plánoch. Požalujú sa, keď ich dospelí nechápu, zverujú sa mu so svojím strachom a oslavujú s ním svoje úspechy.
Sú tešiteľia, dôverníci a ochrancovia našich detí. Niet divu, že láska k plyšovým hračkám drží deti často po celý život.

Bez debaty - deti a plyšové hračky patria k sebe. Plyšoví spoločníci sú tu vždy, neodporujú a ani sa neurážajú, keď ich deti odložia do kúta. Sú partnermi v prvých vzťahoch dieťaťa. Majú čas, keď tu mama s otcom nemôžu byť a touto prítomnosťou sprostredkúvajú deťom istotu a bezpečie.


Ak teda chcete potešiť, prineste dieťaťu darček - plyšovú hračku.
https://www.paradnedarceky.sk/nahrievatelni-plysaci-v387/ máme naozaj široký výber nesmierne roztomilých plyšových hračiek, z ktorých srší neha.