Originálný darček pre mužov - sklenený džbán na pivo s pípou

Originálný darček pre mužov - Sklenený džbán na pivo s pípou

Aj keď by sa mohlo zdať, že nájsť originálny darček pre mužov nemôže byť nič zložité, častokrát sa stane, že mužovi kúpime niečo, čo ho síce poteší, ale žeby z toho vyskakoval od radosti sa nedá povedať. S mojich osobných skúseností najčastejším darčekom pre mužov na narodeniny ale už aj na vianoce býva fľašu vína alebo whiskey. Pravda je, že skôr či neskôr sa tá fľaša vypije, v horšom prípade sa podarí ju niekomu darovať. Ale to predsa nie je to pravé orechové. Pravým zmyslom má byť úprimná, nefalšovaná radosť na tvári obdarovaného. Naviac správny originálny darček nezostane trčať niekde v skrini, ale má robiť radosť tak často ako sa dá.

Väčšina mužov má rada pivo. Tak ako pri ženách peknú kyticou určite potešíme, tak pri mužoch je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že darček týkajúci sa piva bude mať určite úspech. Avšak úspech je priamo úmerný s kvalitou. Sklenený džbán na pivo s pípou je "creme de la creme" medzi pivnými darčekmi. Spĺňa všetky parametre best darčeka.
  • džbán je dostatočne veľký - každý prirodzene radšej dostáva väčšie darčeky ako menšie.
  • džbán nie lacný ani príliš drahý - či už ho darujete na narodeniny, na vianoce či jubileum, pokojne sa môžete pozrieť do zrkadla. Jeho cena je primeraná jeho kvalite.
  • džbán je kvalitná - pod každým našim produktom sú recenzcie klientov. Tento produkt predávame už takmer 10 rokov a toto je náš najlepšie hodnotený produkt vôbec s najväčším množstvom recenzií. Sklenený džbán na pivo sa vyrába v taliansku a pumpička s pípou je made in germany.
  • džbán je originálny - doniesť na oslavu darčekové balenie piva alebo sadu plechoviek je fajn, ale doniesť 10 čapovaných pív je super

Navyše džbán má keramickú zátku, takže čo sa nestihne dopiť dnes, môžete doraziť zajtra. Ak hľadáte originálny darček pre muža na vianoce, narodeniny alebo výročie, práve ste ho našli. Na zdravie :)