Originálne tipy na vianočné darčeky pre ženy

Originálne tipy na vianočné darčeky pre ženy
 
Vianoce sú sviatkom pokoja a pohody. A samozrejme Vianoce sú neodmysliteľne spojené so slovom darčeky. A práve pri tomto slove množstvo ľudí zneistie. Vybrať pre nich vhodný, originálny a zároveň cenovo dostupný vianočný darček pre svojho partnera je niekedy priam nadľudský výkon. Často krát je to z dôvodu toho, že si túto ináč milú povinnosť nechávame na poslednú chvíľu. Vtedy ide originalita bokom a veľakrát sa stane, že môžeme alebo musíme vybrať iba z toho, čo ostalo skladom v kamenných obchodoch či na internetových e-shopoch. Určite sa zhodneme, že s týmto sa dá pracovať a pri trošku úsilia vieme túto nevýhodu otočiť na našu výhodu.

Potom je tu ale veľká skupina ľudí, hlavne mužského pohlavia, ktorí proste netušia, čo by mali svojej partnerke kúpiť. Ak by sa dalo a bolo by to dostatočne romantické, vložili do obálky dostatočne veľkú sumu a tú schovali pod vianočný stromček. Bohužiaľ alebo skôr našťastie to takto nefunguje. Aspoň v drvivej väčšine prípadov. Práve preto sme rozhodli týmto nešťastníkom trocha pomôcť a pripravili sme krátky článok, ako vybrať správny darček spolu s niekoľkými originálnymi tipmi na dokonalý vianočný darček pre ženy.
Skôr ako začne akýkoľvek muž vyberať darček, mal by si zodpovedať niekoľko dôležitých otázok...
  1. Akú veľkú sumu ste ochotní minúť – možno to neznie úplne romanticky, ale ak máme na začiatku presne alebo aspoň približne stanovenú sumu, ktorú sme ochotní investovať do vianočného darčeku pre našu drahú polovičku, vyhneme sa neskôr zbytočným problémom. Navyše hľadania darčeka sa stane oveľa jednoduchším, pretože sa budeme musieť pohybovať v presne stanovených mantineloch a nebudú nás lákať darčeky, na ktoré reálne nemáme peniaze alebo by išli na úkor niečoho iného.
  2. Hľadáte kvalitu alebo kvantitu – možno na prvý pohľad jednoduchá otázka, ale ak vieme na ňu odpoveď hneď na začiatku, opäť nám to môže výrazne zjednodušiť hľadanie. Či už prídete do kamennej predajne alebo budete hľadať na internete, pokiaľ hľadáte kvalitu, automaticky sa vyhnete lacným darčekom a rovno skočíte do sekcie či oddelenia s prémiovým tovarom. Ak preferujete veľa darčekov za nižšie sumy, budete sa viac zdržiavať v kategóriách s nižšími sumami.
  3. Máte tušenie, čo by sa mohlo partnerke páčiť – toto je asi najťažšia otázka. Väčšina z nás nemá vôbec tušenie, čo by mohlo našu drahú polovičku potešiť, preto odporúčam si vytipovať niekoľko darčekov podľa vašich finančných možností a nenápadne ich ukázať na internete vašej polovičke ešte predtým, ako ich kúpite. Podľa reakcie presne zistíte, čo sa jej páči a čo nie. Jednou z praktických možností je poslať link na daný produkt cez facebook. Ak dá tomu like, je to ten správny darček.
A teraz, keď už máme odpovede na základné otázky, je čas prejsť ku konkrétnym tipom. Naše odporúčania sú orientačné, avšak vychádzajú z obľúbenosti jednotlivých darčekov. Prinášame Vám preto hitparádu najviac predávaných originálnych darčekov podľa rôznych cenových kategórii. Názvy produktov sú presne také ako na našej webovej stránke, preto ak sa vám niečo bude pozdávať a budete si to chcieť detailnejšie pozrieť, stačí skopírovať názov produktu a vložiť ho do vyhľadávania na stránke.
 
Porcelánový svietnik Lotosový kvet

Prekrásny porcelánový Svietnik Lotosový kvet je vyrobený z najlepšieho čínskeho porcelánu lithophane. Vytvára pohodovú, relaxačné a harmonickú atmosféru.


Nočná košeľa loooong Day

Pripravte sa na spanie v pohodlnej nočnej košeli! Nočná košeľa má ženský, véčkový tvar, zúžený rez a krátky rukáv s kontrastným plochým stehom. Vyrobené zo 100% česanej bavlny pre väčšie pohodlie.


Luxusné kozmetické zrkadlo Mesiac

Kozmetické zrkadlá sú absolútne strategickým nástrojom pri používaní kozmetiky a preto sú ideálnym darčekom pre ženy.
Luxusné kozmetické zrkadlo z brúsenej ocele ručne zdobené veľkými kryštálmi SWAROVSKI je elegantným a zároveň praktickým darčekom pre každú ženu.


Kolekcia lahodných čajov Fantasy Garden

Kolekcia lahodných pyramídových čajov Fantasy Garden obsahuje tie najkvalitnejšie čaje, ktoré prináša zdravie a potešenie.
Čaje prekvapí, očarí, poteší a navodí príjemnú atmosféru. Zvýraznená je jemnosť a originalita.


Kozmetický balíček Botanica Bohemia

Prírodná ručne vyrábaná kozmetika Botanica Bohemia. Kozmetické prípravky vyrábané s maximálnou starostlivosťou sú opatrené atraktívne textilné etiketou v atraktívnom darčekovom balení.
 Kozmetický darčekový balíček zložený z výrobkov prémiovej kozmetiky Botanica Bohemia s extraktmi z šípok a kvetov ruže ..


Farebné ponožky šampanské a jahody

Tieto ponožky sú výnimočné svojím dizajnom. Každá je iná, ale spolu vytvárajú úžasne, nielen farebne, zladený pár. Vďaka nim bude každý deň o niečo veselšie. Takéto jedinečné ponožky sa môžu povýšiť z nudného kúsku oblečenia až na vysoko módne vec! Presne také, iné, zábavné, kvalitné, netradičné, veselé ... sú tieto ponožky.


Hrejivý vankúšik na krk a ramená

Nahrievacia vankúšik naakumulovanú energiu pomaly vyžaruje. Presne priľne k telu, kopíruje jeho tvary. A tak si vychutnáte krásny pocit prenikaniu tepla do Vášho tela. Nahrievacia vankúšik vás zrelaxuje, uvoľní a pomôže od bolesti.
Je príjemný na dotyk, príjemne vonia levanduľou a po nahriatí pôsobí blahodarnými účinkami tepla.


Hrejivé papuče ovečky

Rozkošné a predovšetkým teplé papuče, ktoré zahrejú nielen nohy, ale aj srdce. Väčšina žien má vždy studené ruky aj nohy. Prečo sa teda nezahrnú takými rozkošnými papučami, ktoré dokážu zároveň vyčarovať úsmev na perách? Tieto rozkošné ovečky na ňu budú vždy čakať, čím jej celú chladnú a pochmúrnu zimu zlepší. Ešte k tomu hrnček teplého nápoja do ruky, a o príjemný oddychový deň je postarané.


Pre romantické duše

Radi by ste svoju drahú polovičku či ženu, ktorú máte radi potešili niečím netradičným, originálnym no hlavne romantickým? Radi by ste jej zniesli aj modré z neba, ale neviete ako na to? Hoci modré z neba ešte nie je možné zniesť, môžete po nej pomenovať hviezdu, a tak ju navždy zapísať do nekonečného vesmíru, a vás do jej srdca.


Pre štýlovú a elegantnú ženu

Elegantná a štýlová žena si vždy zaslúži niečo špeciálne, a tým teda Swarovski rozhodne je. Potešte túto ženu Swarovski šperky, ktoré nemá len tak hocikto. Krásne sklenené šperky s množstvom odleskov zaujmú už na prvý pohľad. Swarovski patrí k šperkom, ktoré sú vhodné pre ženu v každom veku. Stačí len vybrať ten správny tvar a farbu a dokonalý darček je pripravený na odovzdanie.


Všetky darčeky pre ženy na vianoce nájdete v našej špeciálnej sekcii originálne tipy na vianočné darčeky pre ženy.

Ak vás naše tipy zaujali, ale chcete doručiť vianočný darček do Českej republiky, kliknite si na našu českú webovú stránku www.darek.cz a tú istú ponuku nájdete aj na tejto stránke. Výhoda je, že to budete mať rovno v českých korunách a takisto termín doručenia bude rýchlejší. Prajeme vám šťastnú ruku pri výbere, ale hlavne pohodové Vianoce plné radosti a pokory.