Objavte nádherné darčeky pre bábätkoMáloktorej produktovej skupine sa rozumieme tak dobre ako darčekom pre bábätká. Pretože sami máme 4 deti, máme dostatočné množstvo skúseností a inšpiráciu, ako najlepšie potešiť budúcu mamičku alebo mamičku s malým bábätkom. Je predpoklad, že mamička dostane množstvo darčekov od svojej rodiny a kamarátov, preto by bolo super, aby váš darček nezapadol medzi ostatné. Či už navštívite mamičku tesne po narodení novodenca alebo o pár mesiacov neskôr, snažili sme sa vybrať také darčeky, ktoré budú aktuálne aj po niekoľkých mesiacov. Mnoho ľudí si neuvedomí, že dieťatko rastie veľmi rýchlo. Kupovať alebo darovať veci pre 1-2 mesačné dieťatko je veľký risk, pretože sa nemusíte trafiť do veľkosti. Alebo stačí prísť o 2 týždne neskôr a už to nemusí byť aktuálna. Na základe našich skúseností je rozumnejšie hľadať darček pre 6-12 mesačné bábätká. Dosť bolo teórie, tu sú naše tipy na originálne darčeky pre bábätko:

Plienková torta pre bábätko


Ideálnym darčekom k narodeniu dieťaťa je práve plienkový tortu pre bábätko. Ponúkame vám naozaj originálne prevedenie v tvare kočíka. Všetko, z čoho tortu skladá využijete.
Plienky Pampers, hrejivého plyšového medvedíka, podbradník aj potlačenú látkovú plienku.

Baby kolotoč s motýlikmi a uspávankami


Malé plyšové zvieratká "tancuje" dookola a zapájajú bábätko do hry. Uspávanky a premietanie na strope vytvorí dokonale upokojujúce prostredie, ideálne pre príjemné zaspávanie vášho bábätka.
Až bude bábätko o niečo starší, môžete kolotoč od postieľky odpojiť a používať ako nočné osvetlenie pre detskú izbu. Hudba hrá až po dobu približne piatich minút.

Hrejivý plyšáčik Aroma Home Macko


Hrejivý plyšáček s neodolateľnou vôňou pre pohodu Vašich detí. Ideálny darček pre detské večerné tulenie a objatí . Tohto dizajnovo originálneho mäkučkého plyšáčika renomovanej značky Aroma Home si deti nepochybne zamilujú!
Vďaka svojmu nahŕívatelnému brušku dokáže plyšáček poskytnúť teplé objatie. Toto môže pomôcť napr. Aj pri bolestiach bruška. Deťom sa bude krásne zaspávať. V teplom objatí svojho maznáčika, obklopení ukľudňujúce vôňou.

Fisher Price Baby chodítko s melódiami


Chodítko Zebra Uč sa so mnou od Fisher-Price bude jedným z prvých kamarátov vášho bábätka, a to od jeho prvých slov až po prvé krôčiky. Chodítko Zebra je plné rôznych rozvíjajúcich aktivít pre batoľa - s jeho jednotlivými dielmi môže rôzne krútiť a otáčať a obracať. Vaše dieťa môže otočiť stránku knižky alebo stlačením tlačidla zapnúť svetielko, počujú písmenká abecedy a číslice aj veselé pesničky a riekanky! Veľa aktivít pre šikovné malé prstíky pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku dieťatka. 

Kids Aréna Baby guľatá s hrazdičkou


Bezchybná hracia deka z veľmi príjemného materiálu obsahuje 2 veľké vankúše, ktoré vytvárajú tvar kruhu, a tým aj pocit bezpečia pre vaše dieťatko.
Kruhy možno variabilne upraviť podľa potreby. Pomocou nich je možné napríklad pripraviť vhodnú oporu pre sedenie a bezpečne skúšať tak novú, pre vaše dieťa určite zaujímavú polohu.

Detské odtlačky pre uchovanie vzpomienok


Najkrajší obdobie života utečie veľmi rýchlo. Zachyťte tento zázrak rastu a urobte si odtlačky ručičiek a nožičiek vášho dieťatka. V tejto darčekovej sade nájdete všetko, čo k tomu potrebujete. Farby sú otestované a zložené zo zdravotne nezávadných materiálov a nie sú škodlivé pre pokožku dieťaťa. Urobte si spomienku, ktorú po rokoch oceníte vy aj váš potomok. Je to originálny darček pre uchovanie spomienky na detstvo dieťatka.

Darčekový box pre nastávajúcu mamičku


Pre všetky tehuľky a novopečená mamičky tu máme štartovaciu sadu pre bábätko. Vnútri kvetinové plechovky nájdete bavlnenú plienku s potlačou sovy, ktorú krásne dopĺňa šamponek a olejový kúpeľ z rovnakej série.
Sadu sme ešte doplnili žinkou na kúpanie v tvare princeznej a peniace bombou v tvare srdca pre deti od 3 mesiacov.

Smaltovaná ceduľa s textom podľa vášho priania

Originálny darček pre novorodeniatko - smaltovaná cedule veľká trojfarebná ponesie potrebné meno a dátum narodenia bábätka. Na smaltovanú ceduľu možno umiestniť ľubovoľný text podľa vášho želania - originálny 3-riadkový nápis.

Fisher Price detský tablet s 3 úrovňami náročnosti


Tablet má 3 úrovne Smart Stages:
1. úroveň - objavovanie: prvé slovíčka a zvuky.
2. úroveň - povzbudenie: podnecuje dieťa prostredníctvom otázok a jednoduchých pokynov.
3. úroveň - hranie: hra plná predstavivosti a vžívania sa do rolí druhých.

Kids Hovoriacia látková lopta


Kids je rad hračiek špeciálne navrhnutých pre bábätká, batoľatá. Hračky Kids sú vyrobené z prvotriednych a bezpečných materiálov.
Látkový detský loptičku, ktorý vydáva zvuky. Deti sa s touto loptou môžu precvičiť v základných číslovkách a písmenách.

Všetky darčeky nájdete v našej špeciálnej sekcii darčeky k narodeniu dieťaťa.