Najlepšie tipy na vianočné darčeky pre mužov

Najlepšie tipy na vianočné darčeky pre mužov

Každý rok predáme tisíce vianočných darčekov pre mužov. Hoci máme v ponuke Množstvo rozmanitých produktov, dá sa povedať, že je tu skupina 20 až 30 darčekov, ktoré sa umiestňujú na popredných pozíciách každej vianoce. Vyber jedného alebo viacerých z nich je určite trefa do čierneho. Ako chlap sa vám v nasledujúcich riadkoch pokúsim dát inšpiráciu na Niekoľko naozaj podarených tipov. Pričom skombinujem naše najpredávanejšie darčeky pre mužov s mojím osobným pohľadom na darčeky, ktoré by potešili mna ako muža a zároven otecka. Či ste muž neba žena, je DÔLEŽITÉ sa odsobniť a v prvom rade sa hľadať darček, ktorý poteší obdarovaného. Aby sa nestalo, že vaša námaha skončí niekde v skrine neba v horšom prípade v koši. Schválne nie sú zoradené podľa predajnosti, aby sme ste sa mohli Slobodne rozhodnúť podľa vašich preferencií. Tu je mojich 10 tipov na originálny vianočný darček pre muža a otecka:

1. Cesta okolo sveta II

Dobré a kvalitné pivo poteší drvivú väčšinu chlapov. V tomto špeciálnom výberu pív z celého sveta vám prinášame originálne piva, ktoré určite nekúpite v štandardnom supermarkete. Každé pivo je jedinečné čo sa týka chuťou, vône, farby.
Cesta okolo sveta je unikátny sada 6 pív z krajín, kde je pivo rovnakým fenoménom ako v Čechách.


2. Barbados - vynikajúca mletá káva v darčekovom balení

Vychutnajte si kvalitnú čerstvú kávu každý deň. Zomletá Kávové zrná ponúkajú to najvýraznejšia arómu a chuť. Nezbiehajú sa Vám už sliny?
Pripravte si šálku tej najlahodnejšie kávy. Doprajte si tiež luxus. Kávu na úrovni si predsa zaslúžite aj Vy. Naozaj kvalitná káva vybraná priamo
z najlepších plantáží sveta. Prevoňajte svoj domov dokonalú vôňou a nechajte sa pohltiť výbornou chuťou.


3. Darčekový box - kravata, manžetové gombíky, vreckovka

Kravata je súčasťou šatníka každého ozajstného muža. Dnes kravatu považujeme za symbol elegancie a dôstojnosti. Kravatové sety sú najlepšou voľbou darčeka pre Vášho partnera, kolegu, nadriadeného, ​​obchodného partnera alebo ...
Exkluzívny set kravaty, vreckovky a manžetových gombíkov patrí k neodmysliteľným doplnkom formálnych i neformálnych outfitov. Je to menšie, ale veľmi dôležitá investícia do pánskeho šatníka.4. Sklenený džbán na pivo s pípou

Skvelý darček pre milovníkov točeného piva! Unikátny sklenený džbán na pivo s pípou - 5 litrov je ideálna pre domáce čapovanie piva.
Jednoduchý systém tlakovanie pomocou pumpičky, keramická zátka pre zabránenie zvetraniu, objem 10 pív
 


5. Beer Outdoor - Tričko pre naozajstných pivárov

Tričko odpoveď je pivo patrí medzi naše najobľúbenejšie darčeky pre mužov vôbec. Je to skvelá kombinácia viacerých vecí, ktoré majú muži radi. Pivo, pohodlné tričko a originálny dizajn. Toto tričko s potlačou je vyrobené z kvalitných materiálov, takže vydrží naozaj dlho. Samozrejmosťou je doživotná záruka na podtlač. Zaleží už len od vášho rozpočtu, ale v kombinácii s niektorým s našich pivných špecialít máte dokonalý darček pre muža. Realistická 3D grafika, kvalitné Eko bavlna a IDEÁLNY DARČEK máte na svete.


6. Kozmetická sada pre mužov Gentleman

Originálny kozmetický darček pre mužov - Sprchový gél, toaletné mydlo a vlasový šampón.
Najlepšie prírodná kozmetika pre mužov, ktorá rieši ich potreby pokožky.


7. Športové ponožky Futbal

Tieto ponožky sú výnimočné svojím dizajnom. Každá je iná, ale spolu vytvárajú úžasne, nielen farebne, zladený pár. Vďaka nim bude každý deň o niečo veselšie. Takéto jedinečné ponožky sa môžu povýšiť z nudného kúsku oblečenia až na vysoko módne vec! Presne také, iné, zábavné, kvalitné, netradičné, veselé ... sú tieto ponožky. Pre ponožky Good Mood je na prvý pohľad zrejmá jedna skutočnosť - "hlavne žiadna nuda"!


8. Hrejivý termofor s vyhrievanou vložkou

Bude vám slúžiť na ohriatie aj k schladeniu. Jeho teplú variantu využijete k zahriatiu studených rúk a uľaví vášmu ztuhlému svalstve. Stačí vložiť na 90 sekúnd do mikrovlnnej rúry, vložiť tam pohár vody a o príjemný relax máme postarané. Štandardne si ich ľudia prikladajú na oblasť krku, ale keďže sú voľné tvarovateľné, dokážu blahodarne pôsobiť na chrbát, kríže, koleno či pri bolestiach brucha. Špeciálny bonus je, že krásne vonia po levandule.


9. Luxusná sada na holenie Jermyn Street Collection

Darčeková holiaci sada kolekcia Jermyn Street od Taylor of Old Bond Street je ideálnym darčekom pre každého muža.
Sada obsahuje štetku Black Badger z jazvecov srsti a mydlo na holenie Sensitive Skin (150 g). To všetko v krásnej krabičke. Krásny darček pre každého muža ku každej príležitosti.


10. Sada na grilovanie

Veľmi pekná a kvalitné 12-dielna sada na grilovanie v praktickom alumíniovom kufříku.Grilování patrí k veľmi obľúbeným činnostiam nás všetkých. Aby bola táto činnosť ešte lepšie a zaujímavejšie, je vhodné zaobstarať si vhodné grilovacie pomôcky. Správnym výberom si zaistíte jedinečný gurmánsky zážitok, ktorý ocení celá vaša rodina i prípadní hostia.


Všetky tipy na darčeky pre mužov na vianoce nájdete v našej špeciálnej sekcii vianočné darčeky pre mužov.