Kozmetické balíčky pre mužov

Prírodná kozmetika - originálny vianočný darček pre muža alebo otecka.

Medzi najobľúbenejšie darčeky pre mužov petrí prírodná kozmetika. Aby potešili každého muža , musia byť vyrobené z kvalitných surovín a zabalené v peknom darčekovom balení. Naše kozmetické sady sa môžu pochváliť oboma parametrami. Každý kozmetický baličiek je originálny kus, pretože sú vyrábané ručne - hand made priamo na objednávku. Obvzlášť sme si dali záležať, aby kozmetické sady boli nielen kvalitné a pekné, ale aj za prijateľnú cenu. Prírodná kozmetika zastrešuje komplexnú ponuku. Môžete si vybrať z vlasovej kozmetiky alebo bio kozmetiky. Nezabudli sme ani na kozmetiku pre deti a máme pre nich prichystané krásne darčekové balíčky. Špeciálnu kategóriu tvoriíprírodná kozmetika z pivných ingrediencií. Naša "hand made" kozmetické balíčky sú originálnym darčekom pre každého muža, spojením najvyššej kvality a dokonalého dizajnu, vhodným darčekom pre každú príležitosť, ale predovšetkým originálnym darčekom na vianoce a narodeniny alebo valentína.

Kozmetická sada pre mužov Gentleman

Originálny kozmetický darček pre muža. Najlepšie prírodná kozmetika pre mužov, ktorá rieši ich potreby pokožky.

Darčeková kozmetika pre mužov 2x sprchový gél 250 mlNetradičné darčekové balenie kozmetiky pre mužov, ktorí milujú autá a motory. Darčeková kozmetika pre skutočných mužov v netradičných obaloch v tvare oleja. To tu naozaj ešte nebolo. Presvedčte sa, že obdarovaný nebude veriť svojim očiam a určite sa tomuto darčeku potešia aj ho pobaví.

Beer Spa premium - pivná kozmetikaRelaxácia pri pivnom kúpeli u vás doma. Slovenská pivná kozmetika pre kvalitnú starostlivosť o vašu pokožku a vlasy. Chcete si vychutnať príjemné chvíle pri domácej pivný kúpeli? Vychutnajte si krásne chvíle pohody a relaxujte u vás doma.

Kozmetická sada pre mužov PivrnecPivná kozmetika je úžasným darčekom pre každého. Pivná kozmetika je založená na vyhlásené kvalite českého piva a české pivo, ako vieme, patrí k tým najlepším pivám na svete. Pivo ale tiež obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok. Už v minulosti sa začalo pivo používať ako tužidlo na vlasy. Pivo má dokonca priaznivé účinky na pokožku hlavy a blahodarne pôsobí na pleť. 

Kozmetická sada umývačka pre mužov - gél a uterák


Darčekové balenie kozmetiky pre mužov - umývačka pre mužov. Sprchový gél 500 ml a frote uterák 30 x 50 cm na muža. Originálny kozmetický darček pre muža.
Kozmetický balíček vyrobený s maximálnou starostlivosťou v Českej republike.

Darčeková kozmetická sada - retro kniha pre motorkárov Darčekové balenie kozmetiky pre mužov motorkárov - Zbesilý piest. Kozmetický darčekový balíček - sprchový gél a vlasový šampón s olivovým olejom - v netradičnom prevedení - kniha pre motorkárov.
Po odklopení prednej strany škatuľky si môžete prečítať niekoľko krátkych vtipov o motorkách a motorkári.

Kozmetika pre poľovníkov kniha


Vysoko kvalitná kozmetika pre poľovníkov a milovníkov prírody. Kozmetika s olivovým olejom s dekoráciou v darčekovom balení. Sprchový gél 200 ml + ručne vyrábané mydlo 30 g + dekoračné Kachlík s potlačou - 10 x 10 cm.

Darčeková kozmetická kazeta pre cyklistu


Darčekové balenie kozmetiky pre cyklistu. Kozmetický darčekový balíček - sprchový gél 200 ml a vlasový šampón 200 ml s olivovým olejom - v netradičnom balení - kniha pre cyklistu.
Po odklopení prednej strany škatuľky si môžete prečítať niekoľko krátkych cyklistických vtipov.


Darčekové balenie Pivrnec - gél + mydlo + šampón
Pivná kozmetika je úžasným darčekom pre každého. Pivná kozmetika je založená na vyhlásenej kvalite českého piva a české pivo, ako vieme, patrí k tým najlepším pivám na svete. Pivo ale tiež obsahuje veľa zdraviu prospešných látok. Už v minulosti sa začalo pivo používať ako tužidlo na vlasy.

Darčekový sprchový gél 250 ml - BOOK of BEERTak to tu ešte nebolo!
Pre potešenie všetkých milovníkov piva - Revolučná balenie darčekového sprchového gélu - "knižné vydanie.

Všetky tipy na prírodné kozmetické balíčky pre mužov nájdete na https://www.paradnedarceky.sk/kosmetika-pre-muzov-v394/