Fantastické čaje v darčekovom balení

Čaj je čarodejník.  Po vode sa vo svete vypije najviac čaju. Každý deň vypijú jednu šálku na celom svete milióny ľudí. Sprevádza nás počas celého života a preto sa mnohým ľuďom zdá obyčajný.
Pre iných je to však celá filozofia. Pre niekoho je to osviežujúci nápoj na uhasenie smädu, pre iných zas jeho prípravu spájajú jasne stanovené čajové obrady.
Počas storočí sa stal čaj najbohatším nápojom na svete.

Xmas Blue Frosty Fest - čierny sypaný čaj
Rozmaznávajte svoje chuťové bunky lahodnú chuť čaju a navoďte si tú úžasnú vianočnú atmosféru. Výnimočný darček pre výnimočné chvíle pohody - čierny sypaný čaj s príchuťou - 
Thurson Xmas Blue Frosty Fest. Je fenomén, ktorý má vynikajúce gurmánsky vlastnosti a jeho sila blahodarne pôsobí na ľudské zdravie. Čierny sypaný čaj s príchuťou.

Čaj Riston Queensley Blooming Vineyard
Čaj Riston Queensley je fenomén, ktorý má vynikajúce gurmánsku vlastnosti a jeho sila blahodarne pôsobí na ľudské zdravie. Poslaním čajové spoločnosti Riston je priniesť na trh majstrovské čajová diela jedinečných chutí a aróm z najlepších plantáží sveta. Každá zmes je výsledkom oddanosti profesionálov k dokonalosti, pod ktorých rukami ročne prejde tisíce a tisíce vzoriek s cieľom nájsť to naozaj najlepšie čajové zloženie ešte pred jeho oficiálnym uvedením na trh. Čaj Riston Queensley Blooming Vineyard - exkluzívny čierny sypaný čaj s príchuťou.

Richard Royal Love - čierny sypaný čaj


Výnimočný darček pre výnimočné chvíle pohody. Richard Royal Love - čierny sypaný čaj s príchuťou je pre svoje mnohé ušľachtilé vlastnosti spájaný s pozitívnym životným pocitom.
Je fenomén, ktorý má vynikajúce gurmánsky vlastnosti a jeho sila blahodarne pôsobí na ľudské zdravie.


Sypaný čaj Richard Royal Kenya

Čaj Richard Royal Kenya je fenomén, ktorý má vynikajúce gurmánsku vlastnosti a jeho sila blahodarne pôsobí na ľudské zdravie. V 19. storočí vyrábali majitelia čajovne Richard čajové zmesi pre kráľovskej rodiny. Receptúry boli uchovávané v tajomstve a ukladané do špeciálnych krabíc so znamením leva. Od tejto chvíle sa stal zlatý lev charakteristickým znakom čaju Richard. 


Čierny sypaný čaj Curtis Sunny lemonPreneste sa do sveta magickej vône a rozprávkovej chuti. Čierny čaj, prírodné prísady 1,5% (kvety slnečnice, citrónová kôra 1%) príchuť citrónu vo variante sypaného čaju na prípravu lahodného šálky.

Čierny sypaný čaj Richard Royal Assam 
Čaj Richard Royal Assam je fenomén, ktorý má vynikajúce gurmánsku vlastnosti a jeho sila blahodarne pôsobí na ľudské zdravie. V 19. storočí vyrábali majitelia čajovne Richard čajové zmesi pre kráľovskej rodiny. Receptúry boli uchovávané v tajomstve a ukladané do špeciálnych krabíc so znamením leva. Od tejto chvíle sa stal zlatý lev charakteristickým znakom čaju Richard. Dnes máte možnosť preniknúť do tajomstva čajov Richards. Značka Richards prináša k ombinace zaujímavých chutí založených na tradičných receptúrach.


Curtis French truffle - čaj s kúskami kokosu a kakaa

Prenesiete sa do sveta magickej vône a rozprávkovej chuti. Čierny sypaný čaj Curtis French truffle s kúskami kakaa a kokosu vo variante sypaného čaju pre tradičnú prípravu lahodnej šálky.
Kvalitný produkt v atraktívnom balení za zaujímavú cenu. Čaj Curtis French truffle - ten najlepší čaj a čisto prírodné ingrediencie delikátne zladené do rozprávkovej kombinácie
pre dokonalý zážitok z každej šálky. Starostlivo vybrané ingrediencie z tých svetovo najznámejších plantáží pre skutočných milovníkov kultu menom ČAJ.


Čaj Tiramisu v darčekovom balení
Darčeková sada - čierny sypaný čaj Tiramisu sa vyznačuje kvalitou a krásnym balením. Jedinečný dizajn a prvotriednu chuť čaju! Je originálnym darčekom pre každú príležitosť.
Zloženie: Čierny čaj s nevädze, svetlicou, bielu nevädze a krémovú príchuťou.

Sypaný čaj Richard Royal Ceylon
V 19. storočí vyrábali majitelia čajovne Richard čajové zmesi pre kráľovskej rodiny. Receptúry boli uchovávané v tajomstve a ukladané do špeciálnych krabíc so znamením leva. Od tejto chvíle sa stal zlatý lev charakteristickým znakom čaju Richard. Dnes máte možnosť preniknúť do tajomstva čajov Richards. Značka Richards prináša k ombinace zaujímavých chutí založených na tradičných receptúrach.


Tropical Dessert - zelený čaj v darčekovom balení
Darujte jedinečnú kvalitu, chuť, pôžitok a relaxáciu pri šálke čaju. Čierny sypaný čaj s příchutí- Rasberry Teapot prináša zdravie a potešenie. Pôsobí blahodárne na telo i dušu. Je originálnym darčekom pre každú príležitosť. Čaj sa vyznačuje krásnym darčekovým balením.

Všetky darčeky pre milovníkov čaju nájdete na https://www.paradnedarceky.sk/darcekove-balenie-cajov-v442/