DOKONALÝ ODDYCH A RELAX PRE KAŽDÉHO

Voňavé nahrievateľné termofory a papuče, hrejiví plyšáci a pohodlné vankúšiky - krásny a praktický darček pre váš dokonalý relax a odpočinok

                                                      


                                                       
Kto z vás by si po celodennej námahe rád oddýchol? Asi každý, ja tiež. Bohužiaľ nie vždy je to možné. Ale keď už si tú chvíľu nájdem, tak si ju vždy chcem vychutnať naplno. Darí sa mi to aj vďaka týmto perfektným, neuveriteľne nádherne voňavým termoforom a papučiam. Ohrejem ich v mikrovlnke, teplé voňavé papuče dám na nôžky a pritúlim sa k mäkkučkému termoforu. Zavriem oči a vychutnávam si tú vzácnu chvíľku pre seba. Chcete sa pridať? Tak neváhajte, urobte to isté, čo ja. Uvidíte, ako nám bude dobre!
Skôr, než sa rozhodnete ich kúpiť sebe, svojmu dieťaťu alebo partnerovi niektorý z týchto úžasných darčekov či už na Vianoce alebo k narodeninám či inej príležitosti, je dobré vedieť niekoľko dobrých informácií.
Najdôležitejšia otázka znie: Ako správne a bezpečné tieto voňavé a nahrievateľné produkty používať a udržiavať?
Teplo napomáha k prekrveniu ciev, čím sa výrazne zlepšuje ich vyživovanie a odbúravanie škodlivín z látkovej výmeny. Voňavé nahrievateľné vankúšiky vám môžu pomôcť pri bolestiach krku, ramien, chrbta, kĺbov, brucha. Tiež pomáhajú pri reumatizme, artróze, bolestivej menštruácii, svalovom napätí, prechladnutie, regeneráciu po športovom výkone. Nesmieme však zabudnúť ani na blahodarné pôsobenie na vašu nervovú sústavu, kde napomáhajú k psychickému upokojenie a navodí stav uvoľnenia. Sú tiež veľmi príjemným spoločníkom do vašej studenej postele či detskej postieľky. Vďaka hrejivým účinkom navodia pocit úľavy a rýchlejšieho zaspanie. Pri bolestiach chrbta si na voňavý hrejivý vankúšik jednoducho ľahnete, pri nachladnutí priložíte na prsia. Po nahriatí sa vankúšik môže javiť ako vlhký, čo je absolútne v poriadku, a je dokázané, že vlhké teplo je pre vaše telo oveľa lepšie ako teplo suché napr. Z infražiariča.
Okrem nahrievania rôznych častí tela sú niektoré z týchto produktov určené tiež k ochladzovaniu, či už sú to bolesti, opuchy, modriny a pod. Stačí vložiť voňavý nahrievateľné vankúšik do mikroténového sáčku a následne do mrazničky.
Všetky produkty , tj . Voňavý hrejivý vankúšik , voňavý hrejivý termofor , nahrievateľné papuče a hrejivý plyšák , sú určené do mikrovlnnej rúry resp . mrazničky . U plyšáka a termofore je nutné vybrať nahrievateľné vložku a následne vložiť do mikrovlnnej rúry , vankúšik sa vkladá do mikrovlnnej rúry v celku .
 Všetky produkty sú certifikované podľa súčasných bezpečnostných štandardov, a to BS 8433 pre osobné nahrievače do mikrovlnnej rúry / British Standard 8433 for Personal Microwaveable Warmers / a EN 71 pre bezpečnosť hračiek .
 Údržba s výnimkou voňavého nahřívatelného vankúšika , ktorý sa čistí povrchovo vlhkou handričkou , sú u všetkých hrejivých produktov vyberateľné nahrievateľné vložky , čo umožňuje jednoduché pranie vonkajšieho obalu . Samotnú nahrievateľné vložku nikdy nenamáčajte .
Často kladené otázky:
1. Prečo sa odporúča pri nahrievaní vložiť do mikrovlnnej rúry šálku s vodou?
Časom a pravidelným nahrievaním môžu pšeničné zrnká, ktorými sú naplnené, stratiť svoju prirodzenú vlhkosť a vysychať. Vyparovaním vody zo šálky sa vlhkosť darí udržiavať.
 2. Ako dlho zostane hrejivý vankúšik teplý?
To je pri každom produkte rôzne v závislosti na pokojovej teplote a veľkosti nahrievateľné vložky. Napr. voňavý nahrievateľné termofor pri použití v posteli udrží teplo min. 1 hodinu.
 3. Ako dlho sa udrží vo výrobku vôňa?
Aróma čistých esenciálnych olejov sa môže časom a pravidelným nahrievaním postupne vytrácať, ale je možné ho znovu jednoducho doplniť pridaním niekoľkých kvapiek čistého esenciálneho oleja na nahrievateľné vložku. Aróma levanduľových lístkov má dlhšiu trvanlivosť a k jej oživeniu stačí vankúšik pokrčiť. Predĺžiť trvanlivosť aróma je možné aj tak, že po každom použití vložíme výrobok späť do obalu.
 
Hrejivý vankúšik, termofor, či papuče a samozrejme plyšák sú krásnym a originálnym darčekom nielen na Vianoce, ale aj k narodeninám, jubileu, či na Valentína, alebo len tak z lásky ....