Darčeky pre rybárov

Učenie trpezlivosti
Snáď nikde inde sa nenaučíte trpezlivosti lepšie ako na rybách! Sú dni, kedy môžete pri vode sedieť celý deň a vlasec sa ani nepohne. Ak vás toto nebude odrádzať, tak sa onedlho vaša trpezlivosť o veľa zlepší.

Čutora pre rybárovPoľná fľaša patrí k základnému vybaveniu všetkých ľudí, ktorí idú do prírody. Je dôležité mať nádobu, ktorá bude dobre prenosná a nebude ťažká. Práve takou skvelou pomôckou je dokonale skladná poľná fľaša.

Ploskačka na alkohol Petrov zdar

Naozaj originálny darček pre rybárov je platacatka s vtipným a trefným obrázkom. Darčeková ploskačka na alkohol s obrázkom ryby je nevyhnutným doplnkom výbavy každého rybára. Rybári túto ploskačku ocenia pri love rýb za chladného počasia, najmä keď sa budú chcieť zahriať. Kovová ploskačka na alkohol 200 ml s loveckým potlačou v darčekovej krabičke.

Petrov zdar - otvárač na stenu pre rybárov
Kovový otvárač na pivné aj iné fľaše na pripevnenie na stenu pre rybárov je umiestnený na doske o originálnou potlačou - Petrov zdar - Praktický otvárač pripevníte na za múr štyrmi skrutkami a oslava s kamarátmi môže začať ...

Dekoračná doštička pre rybárov
Dekoračná doštička určená nielen ako dekoračný doplnok do Vašej kuchyne. Drevenú doštičku je možné z druhej strany aj bežne používať na prípravu pokrmov. Dostupné hneď s niekoľkými motívmi. Tento konkrétny kúsok s motívom nádhernej ryby sa perfektne hodí ako darček pre rybárov alebo jeho manželku. Vhodné aj ako servírovací lopárik k pohosteniu hostí.

Vreckový nôž pre rybárovZatváracie nože alebo tiež vreckové nože sú obľúbené svojimi malými rozmermi a svojou vybavenosťou. Vreckové nože dobre poslúžia na cestách aj pri každodennom použití doma či v práci. Originálne švajčiarske vreckové nože od spoločnosti Victorinox sa vyznačujú tým, že ich nájdete po celom svete. Táto švajčiarska značka sa vyznačuje kvalitou a stálymi novinkami na trhu zatváracích nožov.

Drevený stojan a 6 pohárov - pre rybárovDrevený stojan na poháre na alkohol s originálnou potlačou - Petrov zdar - je krásny darček pre všetkých rybárov a milovníkov rybárčenia. Drevený držiak na poháre na alkohol pre 6 kamarátov.
Slávite s kamarátmi a priateľmi a potrebujete servírovať panáčikov s alkoholom pre prípitok? Originálny darček pre rybárov na spoločné oslavy a zapíjanie bohatého úlovku.

Ploskačka pre rybárov s rybárskym desatoroVeľká ploskačka na alkohol s potlačou pre rybárov s rybárskym desatorom. Kovová nerezová ploskačka na alkohol s rybárskou potlačou v darčekovej krabičke. Objem: 1,8 l

Hodiny pre rybárov

Hodiny sú funkčným dekoratívnym prvkom a nemali by chýbať v žiadnom interiéri rybára. Hodiny sú krásnym darčekom pre  rybára .

Náramok prežitia 3v1 
S týmto náramkom prežijete aj v džungli, a ešte budete elegantná! Tento náramok síce vyzerá ako obyčajná elegantný ozdoba na zápästí, ale skrýva v sebe funkcie, ktoré Vám umožnia prežitie takmer kdekoľvek v divočine! Buďte vždy pripravený na extrémne situácie! Všetky darčeky pre rybárov nájdete na  https://www.paradnedarceky.sk/darceky-pre-rybarov-k24480