Darčeky pre poľovníkov

Niečo o poľovníkoch.
Ako je známe, poľovníci pripíjajú na zdar lovu a poľovníctva ľavou rukou. Dôvod tohto zvyku nie je doteraz objasnený, pravdepodobne pochádza z barokovej doby, kedy bola zavádzaná rada ďalších loveckých ceremoniálov. Pri štvanici držali v pravici jazdci na koňoch opraty, psovodi vodítka svorky psov, prípitok sa potom musel prispôsobiť, čaše sa držali v ľaviciach.  Ostatne ľavá strana tela, kde je umiestnenie srdca, bola vždy považovaná za významnejšiu,  čestnejšiu.

Kľúčenka pre poľovníkov 

Kľúčenka pre poľovníkov je naozaj krásny darček. Jeleň má dokonalé spracovanie. Je lesklý, pochrómovaný.
Veľmi príjemný je aj systém upínania kľúčov na kľúčenku. Nemusíte ich násilím dávať na kľúčenku.

Ploskačka pre poľovníkov s poľovníckym desatorom

Kovová - nerezová ploskačka na alkohol s loveckou  potlačou v darčekovej krabičke. Objem: 1,8 l , 
Zaujímavý darček pre milovníkov lesa, prírody a poľovníctva.

Kozmetika pre poľovníkov kniha

Vysoko kvalitná kozmetika pre poľovníkov a milovníkov prírody. Kozmetika s olivovým olejom s dekoráciou v darčekovom balení.

Originálna kľúčenka kompas - poznaj vždy ten správny smerKľúčenka s kompasom, vrátane karabíny, PVC / akrylová / ABS, hliník, čierny.Kompas disponuje protišmykovým mäkkým držadlom veka a silnou karabínou.
Zreteľný displej uľahčuje vidieť smer na prvý pohľad a orientovať sa v mestskej džungli.


Victorinox Hunter - darček pre poľovníkovVynikajúci vreckový nôž určený najmä pre poľovníkov. Obsahuje 12 funkcií, ktoré k práci poľovníkov neodmysliteľne patria. Nože Victorinox sú veľmi kvalitné. Každý poľovník či lovec ho ako darček nepochybne ocení. Vreckový nôž Victorinox Hunter patrí medzi najobľúbenejšie darčeky pre poľovníkov alebo lovca.

Dekoračná doštička - Lovu zdar
Dekoračná doštička určená nielen ako dekoračný doplnok do Vašej kuchyne. Drevenú doštičku je možné z druhej strany aj bežne používať na prípravu pokrmov.

Čutora s potlačou pre poľovníkov
Užitočná fľaša na vodu, keď idete do prírody.

Hodiny s potlačou pre poľovníkov

Hodiny sú funkčným dekoratívnym prvkom a nemali by chýbať u žiadneho poľovníka. Krásný a praktický darček pre poľovníka. 

Drevený stojan a 6 pohárov - pre poľovníkovDrevený držiak na poháre na alkohol pre 6 kamarátov. Slávime s kamarátmi a priatel a potrebujete servírovať panáčikov s alkoholom?

Zábavné ponožky pre poľovníkov
Neviete ako obdarovať? Potešte praktickým darčekom s nápadom. Tieto ponožky sú jedinečné svojim dizajnom. Každá je iná, ale spolu vytvárajú úžasne farebne zladený pár. Vďaka nim bude každý deň o niečo veselšie. Všetky darčeky pre poľovníkov nájdete na https://www.paradnedarceky.sk/darceky-pre-polovnikov-k24479