Darčeky pre milovníkov vína

Prečo piť víno? Pravidelná a mierna konzumácia vína je veľmi prospešná. Práve preto je víno ELIXÍR MLADOSŤ
Ako veľmi by sa asi Rudolf II. divil, keby zistil, že jeho vytúžený elixír mladosti, na ktorého výrobu vynakladal nemalé imanie, má na dosah ruky. Môže za to fenolovými látka resveratrol, vo víne obsiahnutá, ktorá spomaľuje poškodzovanie organizmu spôsobené starnutím. Súčasné výskumy dokazujú, že táto látka spomaľuje zmeny DNA spôsobené starnutím u myší, hmyzu a kvasiniek. Na výsledky u ľudí si ale ešte chvíľu budeme musieť počkať.
Krištáľová karafa na víno zdobená brúsenými kameňmi Swarovski APOLLO 1500ml s možnosťou gravírovanieExkluzívna, dizajnovo prepracovaná a zároveň praktická karafa na víno je vyrobená z českého krištáľu v Českej republike. Je ručne zdobená brúsenými kameňmi firmy Swarovski. Pri výrobe je využívaná najmodernejšia technológia. Krištáľová karafa na víno APOLLO je perfektným darčekom pre výnimočnú príležitosť a poteší každého milovníka vína.

Chladič na šampanské Platinum - manžetový, Vacu vinVína potrebujú určitú teplotu, aby dokonale vynikli ich vlastnosti vo vôni i chuti. Na udržanie správnej teploty šampanského vám prinášame chladič na šampanské Platinum - manžetový. Je vhodný pre väčšinu fliaš sektov a šampanského s obsahom 0,75 l.

Otvárák na víno Twister, Vacu vin

Otvárač na na víno Twister vďaka patentovanej konštrukcii inovovaného tvaru otvorí ľahko akúkoľvek fľašu. Má perfektný praktický pogumovaný úchytný mechanizmus na fľašu.
Vínny lievik Aero s prevzdušňovačomPrevzdušňovač na víno prináša novú dimenziu do pitia vína. Jednoduchý a praktický - prevzdušní víno servírované priamo z pohára. Chuť vína potom bude bohatšia a plnšia. 

Sada na víno a šachy v darčekovom baleníSada na šachy a víno v darčekovej krabici. Originálny design a praktičnost, to sú dôvody pre tento darček.

Nerezové chladiace kocky do nápojov SAGAFORM , 2ks


Nerezové chladiace kocky (lebky) do nápojov SAGAFORM, 2ks. Chladí, ale neriedi! Po 2 hodinách chladenia v mrazáku vložte do nápoja.

Krištáľové poháre Grapes dekorované kryštálmi SwarovskiExkluzívna, dizajnovo prepracovaná a zároveň praktická sada dvoch pohárov je vyrobená z českého krištáľu v Českej republike. Je ručne zdobená brúsenými kameňmi firmy Swarovski.
Sada elegantných pohárov grapes 280 ml je perfektným darčekom aj pre výnimočnú príležitosť a poteší každého milovníka vína.

Wine Spa vínna kozmetika sada - gél, šampón


Vinné kúpele u vás doma. Wine Spa - darčekové balenie vínnej kozmetiky s hroznovým olejom a extraktom z vínnej révy - WINE SPA.

Elektrická vývrtka s nožíkem na fólie InnovaGoods Kitchen SommelierElektrická vývrTato praktická automatická vývrtka patrí medzi doplnky,
ktoré nesmú chýbať vo výbave žiadneho gurmtka s nožíkem na fólie InnovaGoods Kitchen Sommelier.

Chladič nápojov a otvárák piva Balvu Ice Cold BeersPozoruhodný, praktický darček pre všetkých, ktorí privítajú kvalitu a funkčnosť je tu - Chladič piva Balvu Ice Cold Beers.  Kovový kýblik na štýlové chladenie piva. Otvárač je na stranách vedierku. 
Všetky darčeky pre milovníkov vína nájdete na https://www.paradnedarceky.sk/osobne-darceky-k22608/darceky-pre-vinarov-k23459/