Darčeky na Valentína

Sviatok sv. Valentína je príležitosťou drobným darčekom prejaviť svoju náklonnosť k obdivovanej osobe, ale aj možnosťou opätovne vyjadriť priazeň blízkym - manželke, rodičom, súrodencom, priateľom, kolegom ... Taká šanca sa nám však ponúka každý deň a sv. Valentín zostáva sviatkom všetkých zamilovaných.

Kľúčenkový set pre pár (malý kráľ a malá kráľovná)


Úžasný darček pre pár! Krásna sada kľúčeniek Malý kráľ a Malá kráľovná sú ako stvorené pre zamilovanú dvojicu alebo vhodné aj ako svadobný dar. Majú krásne prevedenie. Sú dodávané v darčekovej krabičke.
Vyrobené z ušľachtilej ocele. Matné prevedenie. Ozdobené zlatou korunkou.

Luxusná biela šperkovnica so zásuvkami a dekoráciou motýľa
Luxusný a originálny darček, ktorý očarí každú dámu či slečnu - elegantná a praktická, drevená šperkovnica umožňuje uschovávať: náušnice, prstene, náhrdelníky, náramky a iné cennosti.
Štýlový dizajn, prvotriedna kvalita.

Pomenujte si hviezdu
Originálny a nezabudnuteľný darček vhodný nielen na Valentína! Sľubujete vášmu partnerovi modré z neba alebo hory doly? Čo tak raz urobiť naozaj skutočne romantické gesto a pomenovať po ňom hviezdu?
Vďaka našej sade je to jednoduché a hlavne uskutočniteľné.

Strieborný prívesok v tvare nekonečna vrátane striebornej  retiazkyKrásny prívesok v tvare nekonečna, vyzdobený trblietavými zirkónmi, vhodný k dokonalému vyznaniu lásky. Výška: 14 mm, Šírka: 21 mm, Váha: 2,64 gr., Prívesok je vrátane retiazky: 45 cm.


Kľúčenka Anjel EmilyDarujte tohto krásneho Anjela tomu, koho máte naozaj rád / rada. Nech ho tento anjel sprevádza a ochraňuje všade. Naozaj do detailov prepracovaný dizajn. Exkluzívny prívesok s kryštálom Swarovski je darčekom, ktorý určite poteší.


Pletené ponožky a porcelánový hrnček
Šálka kávy alebo čaju v kvalitnom porcelánovom hrnčeku a navyše nohy v teple v krásnych pletených handmade ponožkách so vzorom umocní   príjemnú, upokojujúcu atmosféru.

Súprava Carlo Romani s kryštálmi Swarovski ® Elements, srdiečka biela
Súprava CR náušníc, prívesku, retiazky 45 cm s kryštáľmi značky Swarovski Elements. Skladá sa z pravých komponentov Swarovski - krištáľov a kvalitného rodiovaného striebra , ktoré je ošetrené antialegennou úpravou. Súprava obsahuje darčekovú krabičku s logom značky.

Zväčšovacie kozmetické zrkadlo MesiacKozmetické zrkadlá sú absolútne strategickým nástrojom pri používaní kozmetiky a preto sú ideálnym darčekom pre ženy.
Luxusné kozmetické zrkadlo z brúsenej ocele ručne zdobené veľkými kryštálmi SWAROVSKI je elegantným a zároveň praktickým darčekom pre každú ženu.


Zamilované hrnčeky
Nie je nič krajšie ako posedieť so svojím miláčikom nad dobrou kávou alebo čajom v LUXUSNOM hrnčeku. Táto sada dvoch do seba dokonale zapadajúcich hrnčekov v tvare srdiečok z vysoko kvalitného bieleho porcelánu vám ponúka skvelý pôžitok. A máte po probléme, aký svadobný dar, aký darček k sv. Valentínovi, alebo proste len tak z lásky ...

Porcelánový  svietnik Lotosový kvet

Prekrásny porcelánový svietnik Lotosový kvet je vyrobený z najlepšieho čínskeho porcelánu lithophane. Vytvára pohodu, relaxačnú a harmonickú atmosféru.

Ručne pletený dekoratívny vankúš
Ručné technika pletenie je populárna po celom svete. Vďaka pleteniu vznikajú originálne bytové doplnky, vhodné do minimalistického, klasického alebo elegantne zariadeného interiéru.Všetky darčeky na Valentína nájdete na  https://www.paradnedarceky.sk/osobne-darceky-k22608/darceky-pre-zamilovanych-k23465/