Darčeky ku Dňu matiek

„Mama je najvernejším priateľom, ktorého máme. Je pri nás vždy, keď prekonávame ťažké životné skúšky, krízy, neúspechy. Je pri nás v nešťastí, pomáha nám, keď nás priatelia opúšťajú, keď sa topíme v problémoch. Vždy a napriek všetkému bude s nami držať a usilovať sa pomôcť a poradiť nám, aby rozptýlila chmáry a prinavrátila mier do našich sŕdc.“
(Washington Irving)

Darčekové balenie Mŕtve more - gél + šampón + mydlo + soľ
Darčekové balenie kozmetiky s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora . Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora.


Peňaženka - farebné motýle 
Peňaženka patrí medzi vyhľadávané módne doplnky! Už dávno nenosíme stále dookola jednu a tú istú peňaženku! Máme totiž radosť, kedy aj naše doplnky vyzerajú skvele!
Táto peňaženka je vyrobená z nádhernej látky od návrhárky Laurel Burch, ktorá hýri farbami a má jasné zlaté kontúry okolo obrázkov.

Poštová schránka Šípková ruža


Unikátna, ručne maľovaná zamykateľná poštová schránka. Originálny a súčasne praktický darček ku kolaudácii, okrúhlemu výročiu aj ako svadobný dar ... Maľovaná schránka zaručuje jedinečnosť, originalitu a spokojnosť.

Čajová súprava Kolibrík - tea for one
Povýšte pitie čaju na skutočný obrad, ktorý poteší nielen Vaše chuťové bunky, ale bude tiež pastvou pre oči. Kúpte si originálnu čajovú porcelánovú súpravu s motívmi kolibríka a urobíte dojem aj na návštevníkov.

Gélové terapeutické guličky na kolená - levanduľa

Trápi Vás boľavé kolená? Pri bolesti kolien je tento kolenný zábal skvelý pre zmiernenie zápalu a napätia.

Ručne pletený dekoratívny vankúš
Dekoračné vankúšiky ktoré dodajú interiéru príjemný akcent a zaistia útulnú atmosféru. Ručne pletené vankúšiky sú neprehliadnuteľné pre svoju výraznú štruktúru a farebnosť.
Kvalitná priadza zaručuje odolnosť a pohodlie pri používaní.

Manikúrová súprava 9-dielna v čiernom puzdre z hovädzej kože


Hans Kniebes Solingen Manikúra 9-dielna s čiernym puzdrom z hovädzej kože Tento model možno charakterizovať jednoducho: klasická, nadčasová, komplexná.
Puzdro je vyhotovené z jemnej čiernej hovädzej kože a obsahuje deväť kvalitných inštrumentov vyrobených z matnej nerezovej ocele pre kompletnú starostlivosť o nechty.

Pôvabná strieborná súprava Evelína s prírodnými granátmiPrírodné granáty zasadené do strieborného srdiečka, to je pôsobivý príves Evelína pre sebavedomú a energickú ženu. Oslňte spoločnosť dokonalou eleganciou, čo tento šperk ešte umocní. 

Pôvabné strieborné náušnice Evelína s prírodnými granátmi


Pôvabné strieborné náušnice Evelína od renomovanej značky CARLO ROMANI s antialergénou vrstvou ródia zdobené PRÍRODNYM granátom. Granát je nositeľom ŽIVOTNEJ ENERGIE, LÁSKY, VITALITY a dobrej  nálady.


Zrkadlo kozmetické s kryštálmi Swarovski VlnaLuxusné kozmetické zrkadlo z brúsenej ocele ručne zdobené veľkými kryštálmi SWAROVSKI je elegantným a zároveň praktickým darčekom pre každú ženu. Luxusné kozmetické zrkadlo, ktoré vydrží každodenné používanie a zároveň krásne vyzerá.

Elegtantná strieborná súprava Srdce
Romantická dámska súprava vyrobená zo striebra pre ženy i dievčatá. Set obsahuje skvostný prívesok v tvare srdca a retiazku. Moderný šperk vhodný k dokonalému vyznaniu lásky. Súprava je decentný a nadčasová, podčiarkne ženské pôvaby. 
Všetky darčeky k sviatku Dňa matiek nájdete na stránke   https://www.paradnedarceky.sk/darceky-pre-zeny/ku-dnu-matiek-prilezitost/