Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Tipy na vianočné darčeky pre mužov

17.11.2017

Najkrajší sviatok roka je znova za dverami. A k nemu neodmyslitelne patria aj darčeky. Kedže máme v našom internetovom obchode vyše 50,000 originálnych produktov, radi by sme vám dali niekolko zaručených tipov na vianočné darčeky pre mužov. A hned začneme našim najpredávanejším produktom - sklenený džbán na pivo s pípou. Pivo a muži to ide proste k sebe. Ak hladate niečo konzervatívnejšie, skúste  našu novinku - luxusný hrejivý vankúšik z ovčej vlny. Kompletnú ponuku nájdete v kategorii darčeky pre mužov.

Ježiško už darčeky zháňa, aby splnil vaše priania :)

Ježiško už darčeky zháňa, aby splnil vaše priania :)

29.10.2017

Ježiško už darčeky zháňa, aby splnil vaše priania :).

Vianoce. Čas, na ktorý sa teší každý z nás. Je symbolom pohody, kedy je rodina spolu. Máme radi vôňu vianočného pečiva a dobrého jedla. Vonku nás čaká zase čerstvý ostrý vzduch volajúci na prechádzku. Radosť detí z darčekov a rozprávok v TV. Doprajeme si vzájomne precítiť lásku a spoločné chvíle.
A čo by to boli vianoce bez vianočných darčekov. Tento rok sme našu ponuku rozšírili o tisíce hračiek pre deti. Samozrejme vianočné darčeky máme prichystané aj pre mužov a ženy, mamičku či otecka. 

Super ponuka pre staviteľov LEGO na Paradnedarceky.sk

Super ponuka pre staviteľov LEGO na Paradnedarceky.sk

31.8.2017

Legendárne STAR WARS ožívajú v postavičkách LEGO

Sme veľmi radi, že sa naša ponuka darčekov rozšírila o tieto fantastické stavebnice. Viac ako 500 druhov, rôzne cenové kategórie a náročnosti vám dávajú možnosť si vybrať podľa vlastného výberu. V súčasnej dobe máme v ponuke viac ako 6000 hračiek pre deti, čo v kombinácii s inými originálnymi darčekmi vám umožňuje si vybrať darčeky pre celú rodinu. Kompletnú ponuku stavebnic nájdete v našej sekcii LEGO

Zvonkohry - Vychutnajte si hudebnú inspiráciu s každým vánkom!

Zvonkohry - Vychutnajte si hudebnú inspiráciu s každým vánkom!

23.8.2017

Viera sa stáva čoraz dôležitejšou v hektických časoch, v ktorých žijeme. Veľa našich darčekových predmetov ukazuje spojenie s vierou a náboženstvom. Nájdete ich rozložené na celom webe. V tejto časti ponúkame produkty, ktoré sú jasne navrhnuté na základe silnej viery.
Zaveste tento krásny anjelský zvuk, kde môže vietor jemne prefúknuť a vytvoriť hudobný zvukový efekt. Táto zvonkohra je mimoriadne špeciálna, pretože anjelské krídla žiaria v tme.
Vyrábajú sa pomocou farebného drôtu a sú naplnené lesklým epoxidovým nástrekom. Tieto drahokamy sú buď sklené alebo plastové, v závislosti od veľkosti a použitia.

Perfektný doplnok do kuchyne - originálna karafa na olej a ocot

Perfektný doplnok do kuchyne - originálna karafa na olej a ocot

23.7.2017

Pekná a originálne karafa na víno či karafa na olej a ocot môže byť skvelým bytovým doplnkom. Z našich osobných skúseností vieme, že je zásadný rozdiel doniesť sudové víno na oslavu či záhradné párty v obyčajnej plastovej fľaši alebo v peknej sklenenej nádobe. Navyše zabijete 2 muchy jednou ranou, pretože ste priniesli aj víno aj originálny darček. To isté sa dá napísať aj o karafe na olej a ocot. Medzi moje najobľúbenejšie patria Karafa na olej a ocot TYPHOON Tear Drop Duo Drizzler - podľa mňa dokonalé dizajnérske dielo. Prinášame vám niekoľko takých exkluzívnych kúskov, stačí si už len vybrať.

Naše originálne tipy na darčeky pre otca

Naše originálne tipy na darčeky pre otca

13.6.2017

Ak hľadáte originálny darček pre otecka k narodeninám alebo vianočný darček pre otca, ste na správnom mieste. Ako chlap sa vám v nasledujúcich riadkoch pokúsim dať inšpiráciu na niekoľko naozaj podarených tipov. Pričom skombinujem naše najpredávanejšie darčeky pre mužov s mojím osobným pohľadom na darčeky, ktoré by potešili mna ako muža a zároven otecka. Ak je váš otecko milovník piva, je to uplne jednoduché. Sklenený džbán s pípou alebo keramický pivné krygl patria medzi naše TOP darčeky pre mužov. Ak hľadáte niečo decentnejšie, skúste navštíviť našu kategóriu darčeky pre mužov. Určite si vyberiete.

Balzam na nervy - Bylinkami k duševnej pohode

Balzam na nervy - Bylinkami k duševnej pohode

17.5.2017

Objavte naše vynikajúce bylinné čaje. Potešia chuťové bunky a pozdvihnú Vašu náladu. Bylinný čaj vás bez chémie a vedľajších negatívnych účinkov zbaví podráždenosti, upokojí psychiku, zvýši odolnosť proti stresu a navodí pokojný spánok. Všetky bylinné čaje a mnoho ďalších originálnych doplnkov ku čajom nájdete TU.

Skvelá nová kolekcia SELFIE tričiek

Skvelá nová kolekcia SELFIE tričiek

3.4.2017

Trička s podtlačou patria medzi naše najobľúbenejšie darčeky pre mužov, ale takisto sú populárne a vyhľadavané ako darčeky pre ženy. Či hľadáte vtipné trička alebo trička s 3D efektom, značka The Mountain ponúka takmer neobmedzené možnosti. Už len pánské trička obsahujú viac než 500 rôznych motívov. Samozrejme to isté môžeme povedať aj na dámské trička. 3D trička sú populárne pre svojú dokonalú podtlač. Navyše sú vyrobené so 100% balvny, takže vydržia naozaj dlho. Špeciálnú kategóriu tvoria detské trička, ale v našej ponuke nájdete aj trička s nápisom či dámske trička s krátkym rukávom. Kompletnú ponuku si môžete pozrieť TU. Stačí si už len vybrať.

Najkrajšie darčeky k narodeniu dieťaťa

Najkrajšie darčeky k narodeniu dieťaťa

22.3.2017

Najkrajšim a najodvážnejším rozhodnutím v živote človeka je mať dieťa. Je to ako vytrhnúť si srdce z hrude a navždy ho nechať chodiť vedľa seba. Práve teraz prichádza obdobie, kedy sa rodí najviac detí v celom roku. Áno, hádate správne. Je to mesiac august. Určite sa nájde aj vo vašom okolí šťasná budúca mamička, ktorej sa o chvíľu zmení život od základov. Práve preto si mamička a bábätko zaslúžia pekný a originálny darček pre privítanie do života. Nechajte sa inšpirovať našimi handmade darčekmi pre bábätká. Všetky darčeky k narodeniu dieťaťa nájdete TU.

Vianočné darčeky pre mužov

Vianočné darčeky pre mužov

31.10.2016

Aj te opäť tu. Vianoce klopú na dvere. S vianocami sú neodmysliteľne spojené aj vianočné darčeky. Ako už vieme, chlapi si to nechávajú vždy na poslednú chvíľu, ale ženy už určite začali hľadať vianočné darčeky pre mužov či pre otecka. Aj tento rok sme pre Vás pripravili množstvo originálnych vianočných prekvapení. Naše tipy na best darčeky nájdete v špeciálnej kategórii vianočné darčeky alebo priamo v kategorii darčeky pre mužov. Stačí si už len vybrať. Prajeme Vám príjemne a pohodlné nakupovanie na Paradnedarceky.sk. A nezabudnite pribaliť aj nejakú peknú knižku:) 

Hrejivé vankúšiky proti stresu a napätiu

Hrejivé vankúšiky proti stresu a napätiu

21.10.2016

Termofor alebo pre niekoho hrejivý vankúšik sú skvelým pomocníkom pri bolestiach krku alebo chrbta. Stačí hrejivý vankúšik vložiť do mikrovlnky na niekoľko minút a môžete si užívať 2 hodiny dokonalého relaxu. Ak preferujete maximálne teplo, odporúčame termofor s pleteným obalom alebo termofor 2L zahrievaciu fľašu, kde napustite horúcu vodu podľa vlastného uváženia a relaxačný efekt je dokonalý. Luxusné termofory sú skvelým darčekom pre ženy a originálnym darčekom pre mamičky. Stačí si už len vybrať ten správny dizajn a vôňu. Všetky hrejivé vankúšiky nájdete v našu sekciu Zdravie, oddych, relax.

Dokonalý svadobný darček s monogramom podľa vlastného želania

Dokonalý svadobný darček s monogramom podľa vlastného želania

8.8.2016

Každý, kto už mal to šťastie a zažil vlastnú svadbu vie, že otváranie svadobných darčekov môže byť vzrušujúce záležitosť, ale väčšinou je to bohužiaľ pravý opak. Ak si sami nepoviete, čo presne by ste očakávali, je skutočne veľký problém sa trafiť do vkusu novomanželov. Jedným z riešení je darovať peniaze, ale je to tak neromantické. Letná dovolenka v karibiku určite poteší každý svadobný pár, ale to je zase nereálne pre väčšinu bežných ľudí. Je len málo darčekov, ku ktorým stačí kúpiť kyticu a môžete ísť. Preto sme veľmi radi, že sme do našej bohatej ponuky darčekov zaradili dokonalý svadobný darček s monogramom podľa vlastného želania. Brúsené poháre na víno s kamienkami Swarovski sú nádherné umelecké dielo, ktoré budú dominantou každej domácnosti. Navyše svadobné poháre sú balené v krásnom darčekovom balení. Môžete si vybrať z niekoľkých dizajnov. Ak preferujete poháre na sekt, je pre vás pripravená sada PREMA. Pre milovníkov šampanského máme prichystanú originálne dvojicu GAIA. Kvalitné poháre EUMONIA sú určené na víno. Karafa APOLLO bude pútať pozornosť každej návštevy. Prepracovaný dizajn, krásne kamene Swarovski a elegantné darčekové balenie vytvárajú dokonalý svadobný darček. Stačí už len kúpiť kyticu a môžete vyraziť. Kompletnú ponuku svadobných pohárov nájdete TU.

Najkrajšie darčeky k narodeniu dieťaťa

6.7.2016

Najkrajšim a najodvážnejším rozhodnutím v živote človeka je mať dieťa. Je to ako vytrhnúť si srdce z hrude a navždy ho nechať chodiť vedľa seba. Práve teraz prichádza obdobie, kedy sa rodí najviac detí v celom roku. Áno, hádate správne. Je to mesiac august. Určite sa nájde aj vo vašom okolí šťasná budúca mamička, ktorej sa o chvíľu zmení život od základov. Práve preto si mamička a bábätko zaslúžia pekný a originálny darček pre privítanie do života. Nechajte sa inšpirovať našimi handmade darčekmi pre bábätká. Všetky darčeky k narodeniu dieťaťa nájdete TU.

Krabička poslednej záchrany pre nečakané situácie

Krabička poslednej záchrany pre nečakané situácie

27.6.2016

Či už sa vyberiete do prírody na turistiku, na bycikel alebo do kempu, či už tam pôjdete autom alebo na motorke, je potrebné mať pri sebe krabičku poslednej záchrany. KPZ alebo krabička poslednej záchrany obsahuje niekoľko nevyhnutných vecí, ktoré vám môžu "zachrániť" situáciu. Napríklad KPZ na 1 noc obsahuje kondóm, zubnú kefku a pastu, cukrík a pod. Určite uznáte, že sú to všetko veci, ktoré sa môžu zísť, keď sa ocitnete tvárou tvár k zážitku na 1 noc. KPZ pre cyklistov zase obsahuje všetko nevyhnutné k oprave defektu. Krabičky sú malé respektíve veľké tak akurát, aby sa zmestili aj do kabelky. Všetko je vkusne zabalené v originálnom darčekovom balení a cena je takisto veľmi prijateľná. Preto je to originálny darček pre mužov ako aj darček pre ženy na narodeniny alebo na vianoce. Stačí si už len vybrať vhodnú tématiku a máte best darček do 300 Kč. Všetky Krabičky poslednej záchrany nájdete TU.

Najkrajšie darčeky pre deti

Najkrajšie darčeky pre deti

24.5.2016

Už čoskoro je tu druhý najkajší sviatok pre deti /vianoce sú stále suverénne na 1. mieste/. MDD - medzinárodný deň detí patrí všetkým deťom a je na nás rodičoch, aby sme si spomenuli, ako nás vždy potešilo, keď sme boli vo veku svojich detí, ak nám rodičia kúpili pekný darček. Je len na Vás, či to bude zmrzlina, sladkosť alebo pekný originálny darček. Dôležité je, aby ste urobili Vašim deťom radosť. Pre inšpiráciu návštivte našu sekciu darčekov pre deti alebo kliknite TU. 

Ekluzívny spoločenský set pre mužov

Ekluzívny spoločenský set pre mužov

19.2.2016

Ideálny muž potrebuje mať vo svojom šatníku minimálne 1 kravatu. Samozrejme ideálny stav je vlastniť niekoľko farebných odtieňov. Predsa len inú farbu si dáme na svadbu a inú do kostola. Sme radi, že můžeme našu bohatú ponuku darčekov pre mužov rozšíriť o tieto exkluzívne darčekové sety, ktoré okrem kravaty obsahujú aj manžetové knoflíčky a vreckovku. Táto trojkombinácia v peknom darčekovom balení robí s tohoto produktu dokonalý darček pre mužov. Kompletnú ponuku kravát si můžete pozrieť TU.

Skvelé tipy na originálne darčeky pre zamilovaných

Skvelé tipy na originálne darčeky pre zamilovaných

22.1.2016

Už čoskoro príde najkrajší sviatok pre zamilovaných - Valentýn. Určite sa nájde množstvo ľudí, ktorí tento pôvodne americký sviatok oslavujú či už formou peknej večere pri sviečkach alebo darovaním romantického darčeka. Prinášame Vám tipy na originálne darčeky pre zamilovaných a sme radi, že tento rok Vám môžeme ponúknuť našu novú sekciu Handmade darčekov. Skvelé na týchto darčekoch je to, že tam môžete napísať akékoľvek venovanie podľa vlastného želania /samozrejme dĺžka musí byť taká, aby sa to tam zmestilo alebo aby to bolo čitateľné/. Ako horúci tip by sme vám radi odporúčili ručne maľovaný hrnček PS: milujem ťa. Kompletnú ponuku našich originálnych darčekov pre mužov a romantických darčekov pre ženy nájdete TU.

Spoznajte naše okúzľujúce ručne robené sviečky. Sú nádherné...

Spoznajte naše okúzľujúce ručne robené sviečky. Sú nádherné...

8.10.2015

Snáď každá domácnosť na vianoce je osvetlená peknou vianočnou sviečkou. Inšpirujte sa našou bohatou ponukou ručne vyrábaných sviečok, ktoré sa hodia na každú príležitosť.
Môžete si vybrať z množstva vianočných motívov. Pre zamilovaných sú pripravené nádherne motívy, takisto máme v ponuke originálne sviečky pre každé znamenie v roku. Všetky naše sviečky sú zabaelné v peknom darčekovom balení, preto sú ideálne ako vianočný darček, ale aj narodeninám, či len tak pre radosť. Prajeme Vám príjemné nakupovanie na paradnedarceky.sk

Tipy na vianočné darčeky pre deti

Tipy na vianočné darčeky pre deti

24.8.2015

Zdá sa Vám priskoro písať o tipoch na vianočné darčeky? Podľa štatistík až tretina žien začína uvažovať o vianočných darčekoch hneď, ako skončí leto respektíve ako prichádza prvé ochladenie. Vyvoláva to v nich určitý pocit prichádzajúcej "zimy". Povedzme si pravdu, u tejto skupiny je oveľa väčšia pravdepodobnosť, že budú mať nakupené všetky vianočné darčeky s dostatočným časovým predstihom. A práve pre túto "zodpovednejšiu" skupinu nežného pohlavia sme pripravili skvelé a originálne tipy na vianočné darčeky pre deti. Samozrejme budeme radi, ak sa nimi inšpirujú všetci, ale na základe našich dlhoročných skúsenosti väčšina našich klientov prevažne mužského pohlavia to necháva na december. Ideálne na posledný týždeň. A vtedy sú ochotní zaplatiť za dopravu viac ako za darček:) Možno by sa tie extra peniaze dali použiť na ešte krajší darček pre deti. Budeme radi, ak aj vy nájdete v našich tipoch dostatočné inšpirácie a vianoce budú pre vás sviatkom radosti, pokoja a krásnych, vianočných prekvapení.

Naše tipy na pekný darček ku dňu detí:)

Naše tipy na pekný darček ku dňu detí:)

13.5.2015

Medzinárodný deň detí je obľúbeným sviatkom našich ratolestí. Očakávajú nejaké milé prekvapenie. Je to perfektný deň na to, aby ste im povedali, ako ich veľmi ľúbite. Pripravili sme pre Vás originálne darčeky ku dňu detí. Stačí si len vybrať, určite im urobíte veľkú radosť:) Všetky darčeky ku dňu detí nájdete tu.

Naše tipy na dokonalý darček ku Dňu matiek

Naše tipy na dokonalý darček ku Dňu matiek

9.4.2015

Deň Matiek je perfektná príležitosť, pri ktorej môžete povedať svojou mamičke Ďakujem. Takmer každá mamka si vďaku zaslúži. Stará sa o každého z nás s láskou. Pripravili sme pre vás originálne darčeky ku Dňu matiek. Stačí si len jeden vybrať a Mamičke urobíte veľkú radosť. Všetky darčeky ku dňu matiek nájdete tu.