Vreckový nôž Swiss Army Knife VICTORINOX Soldier Knife - nielen pre vojakov
100% ze 100% 1
Prezrite si prosím našu ponuku švajčiarskych vreckových nožov VICTORINOX - symbol kvality a rozmanitosti. Možno vás niektorý z nich osloví a bude vaším dobrým pomocníkom, alebo vhodným a hodnotným darčekom pre niekoho blízkeho z vášho okolia.

Zatváracie nože alebo tiež vreckové nože sú obľúbené svojimi malými rozmermi a svojou vybavenosťou. Vreckové nože dobre poslúži na cestách aj pri každodennom použití doma či v práci. Sen každého chlapca a povinná výbava každého muža a nejednej ženy. Originálne švajčiarske vreckové nože od spoločnosti Victorinox sa vyznačujú tým, že ich nájdete po celom svete. Táto švajčiarska značka sa vyznačuje kvalitou a stálymi novinkami na trhu zatváracích nožov.

Spoločnosť Victorinox má 1 000 zamestnancov a je tak najväčším zamestnávateľom kantónu Schwyz a zároveň najväčším výrobcom nožov a nástrojov v Európe.

Vreckový nôž Swiss Army VICTORINOX Soldier Knife je novo zavedenou oficiálny výstrojové súčasťou švajčiarskej armády.

Švajčiarske vreckové nože - symbol kvality a rozmanitosti od roku 1884.

Vreckový nôž o veľkosti 111 mm s odtlačnou poistkou čepele.

FUNKCIE:

* Veľký zatvárací nôž s očkom pre rýchle otváranie a zubatou čepeľou * krížový skrutkovač * otvárač na konzervy s * malým skrutkovačom * otvárač na fľaše so * skrutkovačom * odstraňovačom izolácie z drôtov * výstružník, priebojník * nerezový krúžok na kľúče * pílka na drevo

Typ ocele - Victorinox Victorinox. Oceľ používaná na nožových čepeliach legendárnej švajčiarskou značkou Victorinox, tiež označovaná ako X55CrMo14 alebo 1.4110, je martenzická oceľ vynijakící svojou vysokou tuhosťou, húževnatosťou a odolnosťou voči korózii. Kalením na 1040 stupňov celzia a popúšťaním v 160 stupňoch dosahuje tvrdosti 56 HRC. Takto kalená čepeľ je ľahko dobrušovatelná. Na ostatné nástroje, ako napríklad vývrtky, skrutkovače, nožnice a pružiny, používa firma Victorinox rôzne iné ocele, prevažne nemeckej a francúzskej proveniencie.

Zloženie: Cr - 15%, Si - 0,6%, C - 0,52%, Mo - 0,5%, Mn - 0,45
39,80 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Skladom

Obchodní informace o položce Vreckový nôž Swiss Army Knife VICTORINOX Soldier Knife - nielen pre vojakov:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: VICTORINOX
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • Hodnotenie (1)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „Vreckový nôž Swiss Army Knife VICTORINOX Soldier Knife - nielen pre vojakov“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke Vreckový nôž Swiss Army Knife VICTORINOX Soldier Knife - nielen pre vojakov? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „Vreckový nôž Swiss Army Knife VICTORINOX Soldier Knife - nielen pre vojakov“

100%
  • Štěpán R (11.05.2014) 100%

    Velmi praktický a velmi kvalitně provedený výrobek. V prodejně darek.cz je podstatně levnější, než ve značkové prodejně.