Termofor, zahrievacie fľašu s esenciálnymi olejmi - Jazmín, santalové drevo a pomaranč
New
Praktický pomocník, ktorý svoje využitie nájde v každej domácnosti - to je Termofor, zahrievacie fľašu s esenciálnymi olejmi - Jazmín, santalové drevo a pomaranč, od renomovaného výrobcu Aroma Home. Určite poteší, že použitý materiál pri zahriatí nezapácha. Naopak, krásne vonia. Je naplnený čistými esenciálnymi olejmi z jazmínu, santalového dreva a pomaranča. Jazmín - esenciálny olej pôsobí ako afrodiziakum, ukľudňuje, citovo ohrieva, uvoľňuje, ženy aj eroticky stimuluje ... Santalové drevo - esenciálny olej má upokojujúce účinky, pôsobí proti nepokoja a nespavosti, napätie a depresiu. Pôsobí tiež afrodiziakálne, pomocný prostriedok pri meditácii. Pomaranč - sladké, teplé a slnečné arómu tohto esenciálneho oleja navodzuje radosť a pozitívne pocit, rozptyľuje smutnú náladu a uľahčuje riešenie problémov. Akým spôsobom možno termofor využívať? Pre vyhriatie studenej postele za chladných zimných nocí ... K uvoľneniu celého tela po dlhom dni v práci alebo v škole ... Pri bolestiach chrbta, hlavy, brucha a kĺbov ... Ako báječný relaxačný prostriedok pre chvíle odpočinku ... Pri plnení tohto termofore nepoužívajte vriacej vody a naplňte maximálne na dve tretiny kapacity. Pred naplnením horúcou vodou musí byť fľaša umiestnená v pletenom povlaku a povlak pevne pripevnený k fľaši. Pri naplnení teplou vodou fľašu držíme vo vzpriamenej polohe a plní sa pomaly, aby sa zabránilo rozstrekovaniu teplej vody. Potom zaskrutkovať zátku natoľko pevne, aby nedochádzalo k úniku teplej vody. Termofor s esenciálnymi olejmi - Jazmín, santalové drevo a pomaranč má objem 2 litre. Je vhodným, kvalitným a praktickým darčekom pre každého, kto ocení jeho ohrievacie, ukľudňujúce a relaxačné účinky. Táto nová voňajúce zahrievacia fľaša má mäkký pletený prúžkovaný povlak, ktorý je možné zložiť a šetrne vyprať. Materiál povlaku: zmes akrylu a ovčej vlny Nie je nič lepšie, než zaspávať s pocitom príjemného tepla a rozprávkové relaxačné vône. Každý si zaspávanie s týmto príjemným kamarátom zamiluje. Rozmery výrobku: výška = 35,5 cm, šírka 22,5 cm Balené v krásnej darčekovej krabičke. Spoločnosť Aróma Home bola založená v roku 2004 a špecializuje sa na produkciu vyhřívatelných darčekov pre celú rodinu. Je najväčšou spoločnosťou dodávajúca zahrievateľnou darčeky po celom svete. Jej produkty sú vďaka svojej kvalite a originálnemu dizajnu najrýchlejšie predávaným produktom svojho druhu na trhu.

Ospravedlňujeme sa Vám, ale v súčasnej dobe pripravujeme novú ponuku.

26,16 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Na dotaz

Obchodní informace o položce Termofor, zahrievacie fľašu s esenciálnymi olejmi - Jazmín, santalové drevo a pomaranč:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: 6 Mia
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • (0)
  • Hodnotenie (0)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „Termofor, zahrievacie fľašu s esenciálnymi olejmi - Jazmín, santalové drevo a pomaranč“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke Termofor, zahrievacie fľašu s esenciálnymi olejmi - Jazmín, santalové drevo a pomaranč? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „Termofor, zahrievacie fľašu s esenciálnymi olejmi - Jazmín, santalové drevo a pomaranč“

Tovar nebol hodnotený zákazníkmi.