Stolík MLP detský plastový My Little Pony 60x60x50cm farebný pre dievčatká
Štvorcový stolček pre deti, z plastu, s dievčenským motívom My Little Pony ozdobí nejeden izbičku. Vďaka kvalitnému spracovaniu môže byť stolík cez leto aj na záhrade a dievčatka u neho môžu odpočívať alebo si dať desiatu.

My Little Pony - to sú hraví poníky z kanadsko-amerického seriálu. Sú veľmi citliví, dobrí, zvedaví a vždy pripravení ku hre! Podobu im vdýchla ich autorka Lauren Faust a postarala sa o to, aby vzhľad každého z poníkov bol jedinečný a vyjadroval jeho povahu. Twlight Sparkle je výnimočne nadaný, reprezentuje element mágie. Rarity je módou posadnutý poník a snaží sa v tomto odbore presadiť. Je veľmi puntičkárska a záleží ju na detailoch, má perzskou mačičku, ktorá sa volá Opalescence. Rarity reprezentuje element veľkorysosti. Rainbow Dash žije v meste Cloudsdale a je zodpovedná za počasie, jej miláčikom je korytnačka menom Tank, obe symbolizujú vlastnosť a element lojalitu. Fluttershy žije na zemi v Ponyville, často ju všade sprevádza králik Angel. Fluttershy je občas bojazlivá a hanblivá, je tiež veľa trpezlivá a schopná riskovať čokoľvek pre dobro svojich kamarátov. Reprezentuje preto element zodpovednosti. Applejack žije a pracuje na farme v Ponyville. So svojou rodinou pestuje jabĺčka, je veľmi pohybovo nadaná, k ľuďom úprimná, ale občas veľa tvrdohlavá. Reprezentuje preto element úprimnosti. Pinkie Pie je poník, ktorý miluje oslavy a organizuje ich pri každej príležitosti. Má veselú a bezstarostnú povahu, ale niekedy vie vyvolať pekný chaos. Pracuje v pekárstve a reprezentuje element radosti.

Rozmery detské hračky (d š v): 60 x 60 x 50cm
Hmotnosť: 2,35kg
Materiál: plast

Cena je uvedená za 1 balenie hračky
Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov-dm-
21,20 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Obvykle posielame do 7 - 12 dní

Obchodní informace o položce Stolík MLP detský plastový My Little Pony 60x60x50cm farebný pre dievčatká:

  • záruka: 2 roky
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • (0)
  • Hodnotenie (0)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „Stolík MLP detský plastový My Little Pony 60x60x50cm farebný pre dievčatká“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke Stolík MLP detský plastový My Little Pony 60x60x50cm farebný pre dievčatká? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „Stolík MLP detský plastový My Little Pony 60x60x50cm farebný pre dievčatká“

Tovar nebol hodnotený zákazníkmi.