Celoživotné denník SUCK UK My Life Story sivý
New

Chcete tip na vianočný darček pre svojho priateľa alebo priateľku? Alebo napríklad pre dospievajúcich dcérku? Denník, do ktorého sa zmestí celý život, urobí radosť každému, kto nerád zabúda.

Viete si predstaviť denníček, do ktorého sa vám zmestí kompletne celý život? Všetky okamihy, ktoré nechcete zabudnúť, priateľov, s ktorými zdieľate život, ľudí, ktorých milujete, alebo miesta, čo ste navštívili a precestovali? Presne taký je diár My Life Story.
Má 1080 stránok, na ktoré si môžete rok za rokom zapisovať, kresliť a vlepovať svoje úspechy, spomienky, ambície, poznámky, fotografie. Navyše v ňom nájdete predtlačenou mapu celého sveta, ľudského tela a zoznam vecí, ktoré musíte urobiť.
skrátka   jedinečný darček, ktorý vydrží po celý život ao jeho využitie si každý rozhodne sám.
SUCK UK My Life Story - celoživotné denník. Zaznamenajte si spomienky a dôležité míľniky vášho života - kde ste žili, kam ste cestovali, čo v uplynulých rokoch robili vaši priatelia a ľudia, ktorých máte radi. Na zvláštne strany si môžete zapísať všetko, čo chcete stačiť vykonať skôr ako opustíte tento svet, životné ciele atď. My Life Story je výborným svadobným a narodeninovým darčekom.

Londýnsku značku SUCK UK založili Sam a Jude v roku 1999. Firma SUCK UK sa zaoberá návrhom, výrobou a distribúciou doplnkov, darčekov a predmetov pre domácnosť. O SUCK UK sa stará tím skvelých dizajnérov a dodávajú obchodom po celom svete. Výrobky sú navrhnuté v Londýne.
51,40 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Obvykle posielame do 5 - 10 dní

Obchodní informace o položce Celoživotné denník SUCK UK My Life Story sivý:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: SUCK UK
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • (0)
  • Hodnotenie (0)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „Celoživotné denník SUCK UK My Life Story sivý“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke Celoživotné denník SUCK UK My Life Story sivý? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „Celoživotné denník SUCK UK My Life Story sivý“

Tovar nebol hodnotený zákazníkmi.