Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace pero
Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace peroKliknite pre detailný obrázok
Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace peroSheaffer Taranis Stormy Night, plniace peroSheaffer Taranis Stormy Night, plniace peroSheaffer Taranis Stormy Night, plniace peroSheaffer Taranis Stormy Night, plniace pero
Kúpte spoločne
  • Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace pero
  • +
  • Kľúčenka kompas - poznaj vždy ten správny smer
Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace pero + Kľúčenka kompas - poznaj vždy ten správny smer
Ušetríte 4,64 €
Kúpiť spolu za 122,80 €
Taranis je rad luxusných pier s unikátnym dizajnom vydaná k príležitosti 100 rokov značky Sheaffer. Perá navrhol preslávený americký architekt Charles Debbas tak, aby stelesňovala aerodynamickú silu a elegantný štýl. Perá sú pomenovaná podľa keltského hromovládného boha a pána neba - Taranis.

Pero kombinuje teplo živice a trvanlivosť kovu. Predĺžený klip s bielou bodkou znázorňujúci kvalitu. Vysoko kvalitný hrot z nerezovej ocele pre plynulé písanie. Viečko je nasadzovacie. Telo pera je perfektne vyvážené, takže s ním môžete písať dlhé hodiny bez únavy ruky. Pero je vybavené systémom na bombičky i na plnenie konvertorom. Štandardne je v balení modrá a čierna bombička a konvertor. Dodávané v darčekovej krabičke.

Darovať elegantný písací inštrument je znamením akademického a osobného uznania a rešpektu. Je to stará tradícia. Darovať krásne pero patrí medzi najosobnejšie dary. Obdarovaný bude pero držať v ruke každý deň a toto pero je nositeľom jeho najvnútornejších myšlienok a emócií. Za starých čias, pekné pero bolo najlepším darčekom pre absolventov, profesionálov a akademikov. Osoba môže dostať pero od milovaného človeka, spolupracovníka alebo šéfa a nosiť ho aj po celý život.

Na pero je možné vygravírovať meno, monogram alebo logo firmy.

Stačí, keď do poznámky k Vašej objednávke napíšete text, ktorý máme vygravírovať a Vaše priania radi vybavíme. Cena za gravírovanie je 350, - Sk vrátane DPH. Vaše otázky Vám radi zodpovieme na info@darek.cz.

Nutné zvoliť hrot: F - slabý - miernym tlakom vytvára jemnú stopu, je obľúbený hlavne u žien M - stredná - priemerný tlak a šírka stopy pri písaní, vhodný pre väčšinu užívateľov B - široký - väčšia oblý hrot pre širokú písacie stopu a väčší tlak

Hmotnosť: 34 g Dĺžka pera: 138 mm Farba gravírovanie: Strieborná Možnosť gravírovanie: Áno

UPOZORNENIE: gravírujeme na objednávku, nie je možné zasielanie na dobierku. Prijímame iba platby vopred. Vzhľadom k zákazkovému charakteru výroby nie je možné vrátenie tovaru s výnimkou reklamácií. Počítajte tiež prosím s dlhšou dodacou lehotou, cca 10 dní.

Ďakujeme za pochopenie!

DARČEK zaručujúci originalitu a nevšednosť!

Ospravedlňujeme sa Vám, ale v súčasnej dobe pripravujeme novú ponuku.

110,50 €
Doprava zdarma
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Na dotaz

Obchodní informace o položce Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace pero:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: Sheaffer
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • (0)
  • Hodnotenie (0)
  • Podobné produkty (1)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace pero“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace pero? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „Sheaffer Taranis Stormy Night, plniace pero“

Tovar nebol hodnotený zákazníkmi.