Scrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníku
New
Scrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníkuKliknite pre detailný obrázok
Scrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníkuScrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníku
Kúpte spoločne
  • Scrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníku
  • +
  • Kľúčenka kompas - poznaj vždy ten správny smer
Scrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníku + Kľúčenka kompas - poznaj vždy ten správny smer
Ušetríte 16,68 €
Kúpiť spolu za 143,70 €
Píšte so štýlom a eleganciou.

LUXUSNÉ darčeková sada keramického pera Scrikss Oscar, koženého vizitkáre a koženého zápisníku. Exkluzívna DARČEK pre milovníkov kvality.

Darčeková sada keramického pera Scrikss Oscar, koženého vizitkáre a koženého zápisníku, ktorý má linkované listy a niekoľko listov ako adresár. Vnútri zápisníku sú vrecká na vizitky alebo kreditné karty. Telo pera má čiernu lakovanou úpravu, nasadzovacie viečko a klip sú pochrómované.
Farba náplne: modrá
Farba gravírovanie: čierna
Dodávané v luxusnej darčekovej krabičke.

Scrikss je turecká značka špecializujúca sa na výrobu luxusných písacích potrieb a doplnkov. Jej história siaha až k roku 1963.

Darovať elegantný písací inštrument je znamením akademického a osobného uznanie a rešpektu. Je to stará tradícia. Darovať krásne pero patrí medzi najosobnejší dary. Obdarovaný bude pero držať v ruke každý deň a toto pero je nositeľom jeho najvnútornejších myšlienok a emócií. Za starých čias, pekné pero bolo najlepším darčekom pre absolventov, profesionálov a akademikov. Osoba môže dostať pero od milovaného človeka, spolupracovníka alebo šéfa a nosiť ho aj po celý život.

Na pero je možnosť nechať laserom vygravírovať meno, monogram či logo. Gravírovaná plocha bude čierna. Gravírovanie štandardne u tohto modelu umiestňujeme vedľa klipu.
Stačí, keď do poznámky k Vašej objednávke napíšete text, ktorý si prajete vygravírovať a Vaše priania radi vybavíme. Cena za gravírovanie je 350, - € vrátane DPH / jedno pero.
Vaše otázky Vám radi zodpovieme na info@darek.cz.

UPOZORNENIE:
Gravírujeme na objednávku, nie je možné zasielanie na dobierku. Prijímame len platby vopred. Vzhľadom k zákazkovému charakteru výroby nie je možné vrátenie tovaru s výnimkou reklamácií. Počítajte tiež prosím s dlhšou dodacou lehotou, cca 10 dní.
Po stvorení objednávky darčeka s gravírovaním Vám bude na Vašu kontaktnú e - mailovú adresu zaslaná informácia o celkovej sume k úhrade. S produktom Vám bude zaslaný aj daňový doklad.
Ďakujeme za pochopenie!

DARČEK zaručujúce originalitu a nevšednosť!


144,00 €
131,40 €
Doprava zdarma
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Skladom

Obchodní informace o položce Scrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníku:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: Online
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • (0)
  • Hodnotenie (0)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „Scrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníku“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke Scrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníku? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „Scrikss Oscar Black Chrome, darčeková sada keramického pera, koženého vizitkáre a zápisníku“

Tovar nebol hodnotený zákazníkmi.