Pivná kozmetika Pivrnec gél + pena + mydlo + Sul
100% ze 100% 3
New
Pivná kozmetika Pivrnec gél + pena + mydlo + SulKliknite pre detailný obrázok
Kúpte spoločne
 • Pivná kozmetika Pivrnec gél + pena + mydlo + Sul
 • +
 • Polliter na pivo Daj Boh šťastia
Pivná kozmetika Pivrnec gél + pena + mydlo + Sul + Polliter na pivo Daj Boh šťastia
Ušetríte 0,30 €
Kúpiť spolu za 20,20 €
Pivná kozmetika je úžasným darčekom pre každého. Pivná kozmetika je založená na vyhlásené kvalite českého piva a české pivo, ako vieme, patrí k tým najlepším pivám na svete. Pivo ale tiež obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok. Už v minulosti sa začalo pivo používať ako tužidlo na vlasy. Pivo má dokonca priaznivé účinky na pokožku hlavy a blahodarne pôsobí na pleť. Zase slad a pivné kvasnice obsahujú bielkoviny a vitamíny. Ďalšou zložkou piva je chmeľ, ktorý má dezinfekčné a protizápalové účinky.

Darovaním pivný kozmetiky Pivrnec obdarovanému urobíte nielen radosť, ale prispejete aj k jeho kráse.
Darčekové balenie pivný kozmetiky Pivrnec
- Sprchový gél 200 ml
- Kúpeľová pena 200 ml
- Toaletné mydlo 30 g
- Kúpeľová soľ 150 g.
Skvelý darček nielen pre mužov.

Pivný sprchový gél s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu. Nová receptúra využíva po vzore moderných pivných kúpeľov priaznivých účinkov pivných kvasníc na pokožku. Samotné extrakty z pivných kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) a chmeľu obyčajného (Humulus Lupulus) majú popísané hydratačné, antiseptické a mnoho iných účinkov. Do receptúry prináša proteíny, lipoidy, vitamíny a ďalšie vlasu a pokožke prospešné látky. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Pivný kúpeľ, dvojzložková kúpeľová kúpeľ s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu - svetlá. Pivný kúpeľ ku kvalitnej každodennej osobnej hygiene. Nová dvojzložková receptúra ​​využíva po vzore moderných pivných kúpeľov priaznivých účinkov pivných kvasníc. Kombinácia extraktu z pivných kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) a chmeľu obyčajného (Humulus Lupulus) má popísané vynikajúce hydratačné, antiseptické, mierne hojivé a protizápalové účinky. Receptúra ​​obsahuje proteíny, lipoidy, vitamíny a mnoho ďalších pokožke prospešných látok. Dvojzložková formulácia zosilňuje ošetrujúci efekt olejových komponentov a po umytí zanecháva pokožku čistú, jemnú a zamatovo hebkú.

Pivný toaletné mydlo s glycerínom a extrakty z pivných kvasníc a chmeľu. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktmi z pivných kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) a chmeľu obyčajného (Humulus Lupulus). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

Pivné kúpeľová soľ s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu v plátenom sáčku. Kúpeľová soľ využíva po vzore moderných pivných kúpeľov priaznivých účinkov pivných kvasníc na pokožku. Obsahuje extrakty z pivných kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) a chmeľu obyčajného (Humulus Lupulus), ktoré majú popísané množstvo priaznivých účinkov. Blahodárna kúpeľ s teplou vodou stimuluje organizmus, uvoľňuje vnútorné napätie a podporuje čistiace a ošetrujúce účinky na pokožku.

Táto kozmetická sada v originálnom prevedení môže byť skvelým vianočným darčekom pre mužov alebo darčekom k narodeninám.
10,60 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Obvykle posielame do 7 - 12 dní

Obchodní informace o položce Pivná kozmetika Pivrnec gél + pena + mydlo + Sul:

 • záruka: 2 roky
 • výrobca: Pinnacle
 • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
 • Hodnotenie (3)
 • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „Pivná kozmetika Pivrnec gél + pena + mydlo + Sul“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke Pivná kozmetika Pivrnec gél + pena + mydlo + Sul? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „Pivná kozmetika Pivrnec gél + pena + mydlo + Sul“

100%
 • Petra C (19.06.2018) 100%

  Byla jsem spokojena,rychle dodani

 • Blazena L (07.12.2016) 100%

  Super

 • Kateřina R (07.10.2015) 100%