Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju TEA SPA
100% ze 100% 1
New
Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju TEA SPAKliknite pre detailný obrázok
Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju TEA SPA
Kúpte spoločne
  • Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju TEA SPA
  • +
  • Dotyk Afriky - bylinný čaj Marakéš
Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju TEA SPA + Dotyk Afriky - bylinný čaj Marakéš
Ušetríte 1,60 €
Kúpiť spolu za 17,60 €
Zelený čaj je malý zázrak. Svojimi blahodárnymi účinkami pôsobí na pleť, telo aj na dušu a pomáha nájsť stratenú rovnováhu a vnútornú harmóniu. Vyskúšajte tiež vy jeho tajomstvo!
Darčekové balenie - kozmetika "Tea Spa".
Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju -
- Kúpeľová kúpeľ 250 ml
- Sprchový gél 200 ml
- Vlasový šampón 200 ml.

Darčekové balenie kozmetika TEA SPA

Krémová kúpeľová pena s olivovým olejom, extraktom zeleného čaju a jogurtovou aktívnou zložkou 250 ml - je vhodná na kúpeľ celého tela vrátane vlasov. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktu kapustového čaju (Camelia Sinensis) na pokožku. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov.

Krémový sprchový gél s olivovým olejom, extraktom zeleného čaju a jogurtovou aktívnou zložkou 200 ml - je vhodný na umývanie celého tela. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktu kapustového čaju (Camelia sinensis) na pokožku. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov.

Krémový vlasový šampón s olivovým olejom, extraktom zeleného čaju a jogurtovou aktívnou zložkou 200 ml - je vhodný pre všetky druhy vlasov. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktu kapustového čaju (Camelia sinensis) na vlas a pokožku hlavy. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov.

Originálne luxusné kozmetické darčekové balíčky sú príjemným darčekom pre vašich blízkych. Darček pre ženu, pre muža, dedka, babičku, mamičku ...
Darčekový set plný kvalitnej kozmetiky. Tieto kozmetické darčekové sady sa teší veľkej obľube aj pre VÝHODNÝ pomer úžitkovej hodnoty, KVALITY A CENY.

15,00 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Obvykle posielame do 5 - 10 dní

Obchodní informace o položce Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju TEA SPA:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: Pivrnec
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • Hodnotenie (1)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju TEA SPA“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju TEA SPA? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „Luxusná kozmetika s extraktom zeleného čaju TEA SPA“

100%
  • Blazena L (07.12.2016) 100%