Lietajúce želanie - set 5 kusov lampiónov
100% ze 100% 1
Akce
Máte veľké želanie? Pošlite ho na lampióniku želanie do neba! Text napíšte na papierový lietajúce lampión, zapáľte horák a tešte sa, že sa vaše želanie vyplní!

Užite si nezabudnuteľný romantický zážitok, na ktorý budete dlho spomínať!

Lietajúce želanie je ideálny: * na svadbách * pri oslavách narodenín * na večierkoch * pri oslavách nového roka * pri akýchkoľvek ďalších príležitostiach.
K lietajúcim lampiónom sa viažu rôzne tradície. Jedna hovorí, že čím vyššie vyletí, tým viac prosperity a štastia vás čaká v budúcnosti. Ďalšie hovorí, že na vznášajúcim sa lampióna sa od človeka odpútava smola. Ak však na neho napíšete svoje želanie, tak sa vám v budúcnosti splní. Priania jednoducho napíšete na papierový lampión a zapálite priložený horák. Lietajúce želanie pomaly stúpa nahor a vy sa môžete tešiť ...
Rozmery lampióna:

výška cca 90 cm,

dno o priemere 40 cm,

najväčšia šírka cca 60 cm.

Z histórie História lietajúcich želanie je stará viac ako 2000 rokov, lampióny pochádzajú z Ďalekého východu, kde sú dodnes súčasťou mnohých osláv. Ľudia videli v lietajúcich lampiónoch prostriedok na komunikáciu s bohmi na nebi. Miestni obyvatelia verili, že vypustením lampiónov sa zbavujú starostí a ťažkostí každodenného života. Výmenou za darovanie lampiónov mníchovi mal darujúci obdržať múdrosť. Plameň znamená poznanie a svetlo ukazuje človeku správnu cestu životom. Keď lietajúci lampión vyletel vysoko a ďaleko, bolo to znamenie bohatstva. Lietajúci lampión dosahuje výšky nad jeden kilometer a môže doletieť do veľkej vzdialenosti.

Praktické použitie Lietajúce želanie odporúčame vypúšťať najlepšie na voľných priestranstvách, nesmie viať silný vietor - nad 5 km / hod. Po vyhorení náplne sa lampión zvoľna znesie k zemi, je ekologický, vyrobený z ryžového papiera - po dopade na zem sa sám v priebehu niekoľkých dní rozloží. Horák tvorí kostička suchého liehu, ktorý po vyhorení samovoľne zhasne. Súčasťou balenia je podrobný návod v slovenčine, vrátane bezpečnostných odporúčaní.

Balenie: 5 kusov

Ospravedlňujeme sa Vám, ale v súčasnej dobe pripravujeme novú ponuku.

7,90 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Na dotaz

Obchodní informace o položce Lietajúce želanie - set 5 kusov lampiónov:

  • záruka: 2 roky
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • Hodnotenie (1)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „Lietajúce želanie - set 5 kusov lampiónov“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke Lietajúce želanie - set 5 kusov lampiónov? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „Lietajúce želanie - set 5 kusov lampiónov“

100%
  • Jakub P (18.02.2016) 100%