LEGO DUPLO Pizzerie 10834 STAVEBNICA
LEGO 10834 - Pizzrie z produktovej rady LEGO DUPLO - Detské plastové kocky v krabici.

Prehrávaj si scenáre zo skutočného života v LEGO DUPLO Moje mesto: ľahko pochopiteľnom a rozpoznateľnom svete s modernými DUPLO figúrkami. Malé deti si zamilujú podávaní výborné pizze priamo z rúry v tejto farebnej reštaurácii a počas toho sa budú učiť etiketu stravovanie mimo domova. Môžu tiež prijímať objednávky cez telefón, potom ich naložiť na bicykel a rozviezť je zákazníkom. Súčasťou sú tri DUPLO figúrky.

Stavebnice Lego je ideálny hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je vo kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Lego Duplo je nekonečným zdrojom tvorivé zábavy pre všetky malé nezbedníka od 1,5 až do 5 rokov. Kocky sú špeciálne navrhnuté tak, aby skvele padli do malých rúčok a aby boli zároveň absolútne bezpečné, a vy ste mohli nechať bez obáv svoje deti hrať. Pozorujte ako tí najmenší stavia nekonečné komíny, jednoduché domčeky a mosty z klasických kociek, nepotrvá dlho a vytrénuje svoju jemnú motoriku natoľko, že to zvládnu úplne samy. Staršie deti sa rady hrajú na predavača, farmára, prevádzkujú Zoo, jazdia s autami, skrátka prenikajú do reálneho sveta formou hry a aj v tomto období im bude Lego Duplo so svojím nepreberným množstvom tematických stavebníc verným spoločníkom.

Rozmery balenia (š vh): 38 x 26 x 12cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dielikov: 57
Obsah balenia: 3 figúrky - majiteľ reštaurácie, otecko a dieťa, postaviteľné pizzeria s otváracou pecí na pizzu, vonkajšie posedenie so slnečníkmi, stánok so zmrzlinou, bicykel pre doručovanie pizze, kocky zdobené ako paradajky, syr, zmrzlina, mlynček na korenie, peniaze a ovládanie pece

Cena je uvedená za 1 balenie hračky
Hračka je vhodná pre deti od 2 do 5 rokov

-dm-
31,60 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Obvykle posielame do 7 - 12 dní

Obchodní informace o položce LEGO DUPLO Pizzerie 10834 STAVEBNICA:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: Lego
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • (0)
  • Hodnotenie (0)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „LEGO DUPLO Pizzerie 10834 STAVEBNICA“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke LEGO DUPLO Pizzerie 10834 STAVEBNICA? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „LEGO DUPLO Pizzerie 10834 STAVEBNICA“

Tovar nebol hodnotený zákazníkmi.