LEGO CREATOR Stroje na leteckú show 31060 STAVEBNICA
LEGO 31060 - Stroje na leteckú show z produktovej rady LEGO CREATOR - Detské plastové kocky v krabici 3in1 (3 v 1).

Okúzľujte davy ľudí v úžasných Strojoch na leteckú show, ktoré obsahujú nákladné vozidlo na prepravu s obrovským odpojiteľným prívesom, dve vlajočky a veterný rukáv. Prevádzaj super rýchle kúsky v nadzvukovej stíhačke a tiež výkruty a slučky s klasickým vrtuľovým lietadlom. Uži si skvelý deň na leteckej show! Prehoď predné, stredné a zadnej časti, aby si modely kompletne zmenil. Celú stavebnicu môžeš tiež prestaviť na Stavebné vozidlo alebo na dve super rýchla Pretekárske autá.

Stavebnice Lego je ideálny hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Aj keď je viac podobných stavebníc aj s rovnakými rozmermi kociek, rozdiel je vo kvalite materiálov, ktorá je neporovnateľná. Tá zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozobratie. Táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Stavebnice LEGO Creator sú určené všetkým tvorivým deťom. Táto séria sa vyznačuje možnosťou zostaviť z kociek v rámci jednej stavebnice viacerých tematicky podobných modelov, a rozšíriť si tak možnosti hrania a stavania. Deti si zamilujú tú úžasnú príležitosť objavovať nové možnosti a prestavovať modely áut, zvieratiek, strojov, domov i lietadiel. Stavebnice LEGO Creator rozvíja kreativitu, jemnú motoriku i predstavivosť a fantáziu detí a radí sa medzi jednu z najobľúbenejších detských hier.

Rozmery balenia (š vh): 26 x 19 x 4,5 cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dielikov v balení: 246
Obsah balenia: nadzvuková stíhačka - tmavé sklo kokpitu, klasické vrtuľové lietadlo - skladacie krídla, otáčajúce sa vrtule, transportné nákladné vozidlo s dlhým odpojiteľným prívesom, dve zostaviteľné vlajky, zostaviteľný veterný rukáv, zostaviteľné trojdielne modulárny časti pre rýchlu prestavbu modelu -

Cena je uvedená za 1 balenie hračky
Hračka je vhodná pre deti od 7 do 12 rokov

-dm-
19,80 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Obvykle posielame do 7 - 12 dní

Obchodní informace o položce LEGO CREATOR Stroje na leteckú show 31060 STAVEBNICA:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: Lego
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • (0)
  • Hodnotenie (0)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „LEGO CREATOR Stroje na leteckú show 31060 STAVEBNICA“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke LEGO CREATOR Stroje na leteckú show 31060 STAVEBNICA? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „LEGO CREATOR Stroje na leteckú show 31060 STAVEBNICA“

Tovar nebol hodnotený zákazníkmi.