Kategórie:
 

Darčeky pre mužov

Hovorí sa, že nájsť vhodný darček pre muža je oveľa jednoduchšie ako pre ženu. Čiastočne sa dá súhlasiť. Pokiaľ je muž vášnivý milovník piva, určite ho poteší balíček pivných špeciálov alebo sklenený džbán na pivo s pípou.  Ak má rád prírodu a ešte k tomu zbiera huby, tak taká brašna na huby by mohla byť takisto vhodným darčekom pre muža. Čo ak ale chceme podarovať niečo viac osobné, vtipné a zároveň praktické. V takom prípade je dobré hľadať originálne darčeky s možnosťou osobného venovania. V súčasnej dobe sú veľmi populárne smaltované cedule, na ktoré si môžete dať vyrobiť ľubovoľný nápis. Tým pádom to je darček vhodný nielen pre muža, ale aj k narodeninám, výročiu, k svadbe či narodeniu dieťaťa. Pokiaľ hľadáte niečo lacnejšie a v peknom darčekovom balení, inšpirujte sa našou bohatou kľúčeniek  Veľmi pekným a obľúbeným darčekom pre mužov sú naše originálne kancelárske doplnky ako napr. hasičské auto, motorka či lietadlo. Vďaka svojmu dokonalému dizajnu sú ozdbou každého stola. Ak hľadáte vtipný darček pre muža, určite si vyberiete z viac než 1000 motívom našich originálnych tričiek s podtlačou.

Najpredávanejšie

Knihy
Darčeky
1
Muž a žena
Muž a žena

11,80 € (ušetříte 11 %)
2
Pán Kaplan má stále triedu rád
Pán Kaplan má stále triedu rád
Leo Rosten
7,70 € (ušetříte 20 %)
3
Zmaturuj! z anglického jazyka 1
Zmaturuj! z anglického jazyka 1
Juraj Belán
6,40 € (ušetříte 20 %)
4
Mních, ktorý predal svoje ferrari
Mních, ktorý predal svoje ferrari
Robin S. Sharma
7,40 € (ušetříte 20 %)
5
S pastelkou v kráľovstve matematiky
S pastelkou v kráľovstve matematiky
Jana Remišová; Stanislav Lajda
6,30 € (ušetříte 19 %)
6
Slowakisch Sprachführer + CD
Slowakisch Sprachführer + CD

8,00 € (ušetříte 20 %)
7
Reálie nemecky hovoriacich krajín
Reálie nemecky hovoriacich krajín
Božena Homolková
4,10 € (ušetříte 20 %)
8
Dajte pažiam šancu!
Dajte pažiam šancu!
Robert Kennedy
3,80 € (ušetříte 21 %)
9
Vták Ohnivák a iné rozprávky
Vták Ohnivák a iné rozprávky
Karel Jaromír Erben; Artuš Scheiner
2,30 € (ušetříte 18 %)
10
Odvážnemu šťastie praje
Odvážnemu šťastie praje
Paul Bonnecarrére
8,70 € (ušetříte 19 %)
Kompletný rebríček TOP 50

Porcelánové značky SAGAFORM Oval Oak Markers, 4ks

13,70 €

New

Švédska značka Sagaform má rada vtipy a ešte radšej vtipy s dobrým dizajnom. Dôkazom toho sú tieto originálne porcelánové značky - SAGAFORM Oval Oak Markers k domácemu značenie syrov a iných pochutinek.

Obvykle posielame do 7 - 12 dní

Mažiar trieť akácie porcelán

38,90 €

Mažiar trieť akácie porcelán Kvalitné jedlo by sa malo pripravovať v kvalitnom riadu. Prečo si teda nekúpiť novú vychytávku do svojej kuchyne? Bude Vám spríjemňovať váš pobyt v kuchyni a varenie. Mažiar je vyrobený z kvalitného porcelánu a agátového

Na dotaz

Termofor Body Wrap šedý s vyhrievanou vložkou

15,40 €

Tento aromatický nahrievateľné vankúšik má univerzálne využitie. je vhodný na studenú aj horúcu terapiu. Bude vám slúžiť na ohriatie ik schladenie. Jeho teplú variantu využijete k zahriatiu studených rúk a uľaví vášmu ztuhlému svalstve.

Na dotaz
97%

Slimline klávesnica SL570

17,90 €

Ponúkame Vám unikátny Slimline klávesnicu SL570. Je to plochá, elegantná klávesnica so špeciálnymi klávesmi pre audio / video, email / internet a plochu - štruktúra kláves v tvare X: každá klávesa je fixovaná v štyroch bodoch, čo zaisťuje väčšiu stabil

Na dotaz

Hra o manželstve

22,00 €

Ako dobre poznáte svojho partnera či partnerku? Aké obľúbené jedlo má rád alebo rada? Aké sú jeho a jej tajné sny? Hra o manželstve vám prináša dohromady 600 otázok, ktoré sú rozdelené do troch kategórií. Pomocou zahrievacích, záludných otázok a otázok na

Na dotaz

Grilovacia vidlička SAGAFORM Sausage Fork, červená

11,80 €

SAGAFORM Sausage Fork - vidlička. Grilovacia nerezová teleskopická vidlička. Silikónové madlo. Nenahraditeľný pomocník pri grilovaní.

Obvykle posielame do 7 - 12 dní

Kľúčenka Hot dog

11,90 €

Veľmi vtipná kľúčenka Hot dog je naozaj originálnym darčekom pre mužov aj ženy, ktorí majú radi srandu a nadsázku. Táto kľúčenka je skvelou ozdôbku na všetky kľúče.

Na dotaz

Termohrnček SAGAFORM To Go Mug, 400ml, bielo-zeleno-čierny

11,80 €

New

Termohrnček SAGAFORM To Go Mug - hrnček, ktorý je nielen praktický, ale aj štýlový a hodí sa úplne všetkým. Okrem prvotriednych použitých materiálov aj perfektného spracovania vyniká cestovný termohrnček SAGAFORM To Go Mug tiež moderným dizajnom.

Obvykle posielame do 7 - 12 dní

Hodiny s kyvadlom WOODPECKER Balvi

75,80 €

New

Hodiny nemusia byť iba ukazovateľom času, ale aj dekoráciou, ktorá skrášli a zútulní váš interiér! Prečo mať na stene len obyčajné hodiny, ktorých si nikto ani nevšimne. Ponúkame nástenné hodiny WOODPECKER s netradičným a jedinečným vzhľadom!

Na dotaz

Krúžky pod vajíčka SAGAFORM Oval Oak

23,70 €

New

SAGAFORM Oval Oak Eggcups - stojanček na vajíčka - drevený stojan so 4 porcelánovými krúžkami - určené na štýlové stolovanie varených vajíčok.

Obvykle posielame do 7 - 12 dní

Servírovací set GUSTA Bamboo 4 ks

26,40 €

Servírovací set GUSTA Bamboo je vyrobený v kombinácii drevo + porcelán. Servírujte dipy či drobné pochutiny štýlovo! Krásny, praktický darček s pozoruhodným dizajnom pre všetkých, ktorí privítajú kvalitu a funkčnosť.

Na dotaz

Slnovrat - čajová keramická súprava

11,90 €

New

Povýšte pitie čaju na skutočný obrad, ktorý poteší nielen Vaše chuťové bunky, ale bude tiež pastvou pre oči. Šálka ​​čaju máme často spojený s chvíľou odpočinku a pohody. Náladu pri pití čaju nám môže pozdvihnúť ešte pekné čajové riadu.

Na dotaz

Pumpička nerez SAFE PROFI

20,50 €

New

Aj u vás sa stáva, že zostane fľašu vína nedopitý? Ponúkame vám skvelú pomôcku na predĺženie trvanlivosti vína. Pumpička nerez SAFE PROFI uchráni vaše víno pred zvetraním a udrží ho čerstvé. Vložte pumpičku do otvorenej fľaše vína. Pumpovaním (cca 10 x) j

Na dotaz

AHA notebook obal

16,00 €

Už takmer každý z nás používa notebook. A povedzme si pravdu, zohnať nejakú peknú a originálnu tašku na notebook je naozaj ťažké. Preto takýto darček obzvlášť poteší. Máme pre vás krásne a kvalitné tašky na notebook za rozumnú cenu! Neváhajte a obdarí

Na dotaz

Jing - čajová keramická súprava

13,60 €

New

Povýšte pitie čaju na skutočný obrad, ktorý poteší nielen Vaše chuťové bunky, ale bude tiež pastvou pre oči. Šálka ​​čaju máme často spojený s chvíľou odpočinku a pohody. Náladu pri pití čaju nám môže pozdvihnúť ešte pekné čajové riadu. Zapôsobte pri čajové

Na dotaz

Jedálenské paličky - paličky SUCK UK Chopstick Drumsticks

7,80 €

New

Dizajn s anglickým humorom - to je anglická značka SUCK UK. Jedálenské paličky - paličky SUCK UK Chopstick Drumsticks - drevené jedálenské paličky v tvare bubeníckych paličiek - darček pre nadšených bubeníkov od Suck UK.

Na dotaz

...
Prosím čekejte, za chvíli budete přesměrováni
na Vámi požadovanou stránku...