Originálne tipy na vianočné darčeky pre ženy

Tipy na vianočné darčeky pre ženy
 
Vianoce sú sviatkom pokoja a pohody. A samozrejme Vianoce sú neodmysliteľne spojené so slovom darčeky. A práve pri tomto slove množstvo ľudí zneistie. Vybrať pre nich vhodný, originálny a zároveň cenovo dostupný vianočný darček pre svojho partnera je niekedy priam nadľudský výkon. Často krát je to z dôvodu toho, že si túto ináč milú povinnosť nechávame na poslednú chvíľu. Vtedy ide originalita bokom a veľakrát sa stane, že môžeme alebo musíme vybrať iba z toho, čo ostalo skladom v kamenných obchodoch či na internetových e-shopoch. Určite sa zhodneme, že s týmto sa dá pracovať a pri trošku úsilia vieme túto nevýhodu otočiť na našu výhodu.

Potom je tu ale veľká skupina ľudí, hlavne mužského pohlavia, ktorí proste netušia, čo by mali svojej partnerke kúpiť. Ak by sa dalo a bolo by to dostatočne romantické, vložili do obálky dostatočne veľkú sumu a tú schovali pod vianočný stromček. Bohužiaľ alebo skôr našťastie to takto nefunguje. Aspoň v drvivej väčšine prípadov. Práve preto sme rozhodli týmto nešťastníkom trocha pomôcť a pripravili sme krátky článok, ako vybrať správny darček spolu s niekoľkými originálnymi tipmi na dokonalý vianočný darček pre ženy.
Skôr ako začne akýkoľvek muž vyberať darček, mal by si zodpovedať niekoľko dôležitých otázok...
  1. Akú veľkú sumu ste ochotní minúť – možno to neznie úplne romanticky, ale ak máme na začiatku presne alebo aspoň približne stanovenú sumu, ktorú sme ochotní investovať do vianočného darčeku pre našu drahú polovičku, vyhneme sa neskôr zbytočným problémom. Navyše hľadania darčeka sa stane oveľa jednoduchším, pretože sa budeme musieť pohybovať v presne stanovených mantineloch a nebudú nás lákať darčeky, na ktoré reálne nemáme peniaze alebo by išli na úkor niečoho iného.
  2. Hľadáte kvalitu alebo kvantitu – možno na prvý pohľad jednoduchá otázka, ale ak vieme na ňu odpoveď hneď na začiatku, opäť nám to môže výrazne zjednodušiť hľadanie. Či už prídete do kamennej predajne alebo budete hľadať na internete, pokiaľ hľadáte kvalitu, automaticky sa vyhnete lacným darčekom a rovno skočíte do sekcie či oddelenia s prémiovým tovarom. Ak preferujete veľa darčekov za nižšie sumy, budete sa viac zdržiavať v kategóriách s nižšími sumami.
  3. Máte tušenie, čo by sa mohlo partnerke páčiť – toto je asi najťažšia otázka. Väčšina z nás nemá vôbec tušenie, čo by mohlo našu drahú polovičku potešiť, preto odporúčam si vytipovať niekoľko darčekov podľa vašich finančných možností a nenápadne ich ukázať na internete vašej polovičke ešte predtým, ako ich kúpite. Podľa reakcie presne zistíte, čo sa jej páči a čo nie. Jednou z praktických možností je poslať link na daný produkt cez facebook. Ak dá tomu like, je to ten správny darček.
A teraz, keď už máme odpovede na základné otázky, je čas prejsť ku konkrétnym tipom. Naše odporúčania sú orientačné, avšak vychádzajú z obľúbenosti jednotlivých darčekov. Prinášame Vám preto hitparádu najviac predávaných originálnych darčekov podľa rôznych cenových kategórii. Názvy produktov sú presne také ako na našej webovej stránke, preto ak sa vám niečo bude pozdávať a budete si to chcieť detailnejšie pozrieť, stačí skopírovať názov produktu a vložiť ho do vyhľadávania na stránke.
 
Top vianočné darčeky pre ženy do 33 Euro
Darčekové balenie kozmetiky, kľúčenka Anjel Emily, Pomenujte si hviezdu, šperkovnica Umbra Orchid, Ponožkové papuče Ovečky, Hrejivý termofor ružový, utierka na monitor sova, Tričko climbing chamelion, čoko – koko darčeková taštička, dotyk afriky, krabička poslednej záchrany, Tričko žirafa, horúce lávové kamene pre skvelú masáž, klíčenkový set pre neho a pre ňu, Lampička Splash biela, Masážny chodníček, náušnice s kryštálmi carlo romani, pletené papuče sovy

Top vianočné darčeky pre ženy nad 33 Euro
Smaltovaná ceduľa, Stojan na dáždniky balvi people, Bosu ball, Knižné zarážky Balvi shadow, kozmetické zrkadlo s kryštálmi, Krájač na syr Blomus Froma, Kuchynská sada Joseph Joseph, Sada líšt so stojanom Joseph Joseph, Súprava na chlieb / chipsy, Peńaženka veselé minisovičky, Aroma lampa Blomus Cino, Dizajnová lampa Moodoo Leaf, Nástenne kozmetické zrkadlo Blomus Primo

Ak vás naše tipy zaujali, ale chcete doručiť vianočný darček do Českej republiky, kliknite si na našu českú webovú stránku vanocni.darek.cz a tú istú ponuku nájdete aj na tejto stránke. Výhoda je, že to budete mať rovno v českých korunách a takisto termín doručenia bude rýchlejší. Prajeme vám šťastnú ruku pri výbere, ale hlavne pohodové Vianoce plné radosti a pokory.