Binchotanová tyčinka BLACK-BLUM Eau Good - 1 kus
97.142857142857% ze 100% 7
Binchotanová tyčinka BLACK-BLUM Eau Good - 1 kusKliknite pre detailný obrázok
Binchotanová tyčinka BLACK-BLUM Eau Good - 1 kusBinchotanová tyčinka BLACK-BLUM Eau Good - 1 kus
Kúpte spoločne
  • Binchotanová tyčinka BLACK-BLUM Eau Good - 1 kus
  • +
  • Nanopodložka
Binchotanová tyčinka BLACK-BLUM Eau Good - 1 kus + Nanopodložka
Ušetríte 2,73 €
Kúpiť spolu za 9,75 €
ORIGINÁLNY Binchotanová tyčinka BLACK-BLUM Eau Good

Náhradné tyčinka dreveného uhlia Binchotan nielen pre fľašu Black + Blum Eau Good. Môžete ho použiť pre akúkoľvek inú fľašu alebo domáce karafu - bude fungovať rovnako skvele. Binchotan sa v Japonsku používa ako tradičný prostriedok k prírodnej a zdravej filtráciu vody už od 17. storočia.

Znižuje množstvo chlóru, dodáva vode minerály (ako vápnik, železo alebo magnézium) a vyrovnáva pH. Predovšetkým však zlepšuje chuť. Z vlastnej skúsenosti vieme, že chutí naozaj skvele! smiley

Každý kus binchotanu vydrží až 6 mesiacov a potom ho môžete použiť na odlišnosť ďalším účely (napríklad ako hnojivo alebo pohlcovač pachov). Náhradné si potom jednoducho dokúpite.

Po 3 mesiacoch tyčinku jednoducho 10 minút vyvaríte a necháte uschnúť - najlepšie na slnku. Tým sa obnoví jej blahodárne účinky na ďalšie 3 mesiace.

Dodávaná tyčinka Binchotan je vybrúsená do pevnej dĺžky a tvaru umožňujúce stabilné usadenie v plastovej fľaši EAU GOOD. Môžete ju ale použiť s akoukoľvek fľašou, karafou alebo džbánkom. Cez noc nechajte pôsobiť v bežnej kohútikovej vode a ráno ochutnajte. POZOR - používajte iba pitnú kohútikovú vodu!

Ak používate Binchotan s fľašou EAU GOOD a plníte ak ju raz denne, vydrží účinok aktívneho uhlia po dobu 3 mesiacov. Následne sa musí 10 minút povariť a potom nechať na slnku vyschnúť. Životnosť filtra tak predĺžite o ďalšie 3 mesiace. Po 6-tich mesačným použitia vo funkcii vodného filtra môžete Binchotan rozlámať do zeminy k izbovým rastlinám (doplní živiny).

Porézny povrch aj po šiestich mesiacoch funguje ako dezodorant - použitým binchotanem môžete odstraňovať zápach vo stelivo pre mačky, v koši na bielizeň, nádobe na plienky alebo v topánkach. Umiestnite ak Binchotan do skrine, bude absorbovať vzdušnú vlhkosť.

Dodávané Binchotan uhlie je už umyté a pripravené na použitie. Binchotan nikdy nečistite saponátom alebo mydlom. Užívajte ho len s čistou kohútikovú vodou. Binchotan nepoužívajte v ochutených nápojoch alebo džúsoch. Ak budete čistiť fľašu EAU GOOD, Binchotan vždy vyberte. Vriaca voda odstraňuje z Binchotanu absorbovanej nečistoty. Prípadné drobné čiastočky a úlomky dreveného uhlia plávajúce vo vode môžete bez obáv prehltnúť (tablety aktívneho uhlia sú predpisované na liečbu hnačiek, trávenie a nadúvanie). Fľaša EAU GOOD umývajte len ručne.

7,80 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Obvykle posielame do 5 - 10 dní

Obchodní informace o položce Binchotanová tyčinka BLACK-BLUM Eau Good - 1 kus:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: BLACK-BLUM
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež: