3D puzzle Crystal - auto červené
New
Máte v úmysle obdarovať dieťa, kamaráta či kamarátku alebo proste seba nejakým puzzle? Klasické puzzle už každý pozná. Váš obľúbený e-shop www.dárek cz pre Vás pripravil zbierku naozaj originálnych puzzle, ktoré určite obdarovaný ešte neskladal. Ide o najnovšie 3D puzzle, kedy sa skladanie stáva reálnejším.

3D Krystal Puzzle-Auto v zelenej farbe - je skvelý darček, pri ktorom strávite radostné chvíľky v priebehu stavanie a pre samotný výsledný fascinujúce efekt.

Tieto puzzle sú náročné na trpezlivosť, na ich dokončenie potrebujete istú dávku húževnatosti a odhodlania. Výsledný efekt však stojí za to! Dokonca až tak, že dokončenú stavbu s hrdosťou vystavíte na tom najviditeľnejším mieste u vás doma. A Vaše deti! Aké tie na seba budú pyšné!

3D puzzle pomôžu rozvíjať sústredenie a cieľavedomosť, trpezlivosť a vytrvalosť. Zároveň si pri stavaní puzzle výborne prečistíte svoju myseľ a zlepšíte si svoju priestorovú predstavivosť a motoriku.

Trojrozmerné puzzle z farebného priehľadného plastu z rôzne tvarovaných dielikov - naozaj parádny darček (nielen) pre deti a za výbornú cenu!
Počet dielikov: 53
Prečo by sme si nemohli ešte hrať? Potrápte svoju myseľ občas niečím iným než pracovnými povinnosťami. S týmto 3D hlavolamom si zaručene oddýchnete. Zámkovej puzzle vás budú baviť dlhé hodiny. Pokiaľ poskladáte auto dohromady, budete prekvapení, ako krásny, lesklý a elegantný dizajn bude mať. Je to darček, ktorý poteší malých aj veľkých.

3D puzzle v tvare auta 53 dielikov v balení
  • barva:
13,10 €
List prianí
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
Väčšina variant SKLADOM

Obchodní informace o položce 3D puzzle Crystal - auto červené:

  • záruka: 2 roky
  • výrobca: Gadget house
  • spôsoby platby: dobírka

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež:

Páči sa mi
Pridať do môjho zoznamu obľúbených darčekov. A nabudúce darček nemusím hľadať:).
Táto funkcionalita je dostupná len pre prihlásených užívateľov
  • (0)
  • Hodnotenie (0)
  • Podobné produkty (9)

Vaše dotazy a komentáre na tovar „3D puzzle Crystal - auto červené“

Máte nejaké dotazy alebo komentáre k nami ponúkanej položke 3D puzzle Crystal - auto červené? Napíšte nám ich!

Hodnotenie majiteľov tovaru „3D puzzle Crystal - auto červené“

Tovar nebol hodnotený zákazníkmi.